Klasický prívesok pentagram v staro-mosadznom prevedení. Kožená šnúrka a krabička sú pribalené.

Pentagram

7,95 €

Na predaj ponúkame prívesok biely pentagram v krabičke s čiernou koženou šnúrkou. Najznámejší amulet na svete. Dovoľuje ovládnuť nadprirodzené sily.

Vypredané

Prívesok biely pentagram (moci svetla) Vás dokáže silno ochrániť proti zlým kúzlam a čiernej mágií. Je to základný čistý znak ochrany. Vytvára štít, ktorý dokáže odraziť zlé prianie, kliatbu a vratiť ju naspäť k jej pôvodcovi a vyvolávateľovi. Ochraňuje počas obradov, rituálov, seansí a pri magických praktikách. Pomocou prívesku je možné sily zla vyvolať, zviesť na určité miesto a tam ich spútať alebo inak využiť. Dovoľuje vládnuť nadprirodzenými silami. Nezneužívajte ho! Nezabúdajte, že každé zlo, ktoré vyvoláte, spútate a zneužijete voči inej osobe, sa Vám niekoľkokrát môže vrátiť... Nie je vhodný pre deti. Pri neopatrnom používaní môže spôsobiť viac zla ako dobra.

Prívesok pentagram.  Predaj mosadzných pentagramov za nízku cenu.  Silný amulet pre ochranu a použitie v mágii.  Prívesok moci svetla.

Tento pravidelný päťuholník je považovaný za magický symbol. Využíva sa v bielej a čiernej mágii a na vyvolávanie démonov. Niekedy nesie pomenovanie pentalfa, päťcípa hviezda alebo pentakel. Prvé zobrazenie sa datuje viac ako 4000 rokov do minulosti a bolo objavené na území starovekého Grécka a Babylónie. Pre Sumerov to bolo označenie pre slová: miestnosť, kút, nika, dutina, diera. Gréci nim označovali slovo zdravie. Používali ho aj kresťania ako symbol utrpenia - päť zreanení Ježiša Krista. Osvojili si ho aj pohania a slobodomurári. Popularitu mu priniesol vo svojich okultných knihách spisovateľ Heinrich Cornelius Agrippa. V polovici 19. storočia okultisti predstavili dva druhy pentagramu - dobrý, ktorý s jedným bodom smeruje nahor a zlý, ktorý s dvoma bodmi (rohmi Satana) smeruje nahor. Horiaci znak v plameňoch sa používa v čiernej mágii. V 20. storočí si ho prisvojila Satanova cirkev a na svojej vlajke ho má Maroko a Etiópia. V erbe a na zástave ho má v prevrátenej polohe aj holandské mesto Haaksbergen. Od roku 1980 sa v USA začalo zakazovať používanie symbolu na školách, cintorínoch a na oblečení. Boli zakázané aj prívesky a prstene. Padli žaloby proti slobode vyjadrovania. Zákaz bol zrušený o 20 rokov neskôr v roku 2000. Americká vláda zaplatila po prehratých súdnych sporoch viac ako 220 000 dolárov. Znak je často používaný mládežou ako štýlový módny doplnok k oblečeniu a výzoru... Šperk, ktorý má za účel prejaviť svoju náklonnosť, sympatie alebo spoluúčasť k rôznym záujmovým skupinám. Napríklad gotická kultúra (tzv. gotici). Prejavuje sa to čiernym, chladným a temným výzorom pri obliekaní, líčení, správaní, úprave vlasov a podobne. Preto nosenie pentagramu alebo jeho zobrazenie na odeve nemusí automaticky znamenať čiernu mágiu alebo sympatie k démonom, Satanovi atď. Žiaľ tento názor je veľmi zakorenený.

Biely pentagram.

Podrobnosti objavíte aj na:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pentagram

https://sk.wikipedia.org/wiki/Pentagram

https://sk.wikipedia.org/wiki/Čierna_mágia

https://sk.wikipedia.org/wiki/Cirkev_Satanova

https://sk.wikipedia.org/wiki/Satan

Tento amulet sa používa pre:

 • silnú nekonečnú ochranu
 • vládnutie nadprirodzenými silami
 • kontakt s druhým svetom
 • vyvolanie a spútanie zlých síl
 • ochranný štít
 • odrazenie kliatby k pôvodcovi
 • priemer: 30 mm
 • hmotnosť: 12 g netto
 • materiál: zinok, mosadz, lak
 • obsah balenia: prívesok, čierna šnúrka, návod, krabička
 • dovozca na Slovensko: Tomiland

Odporúčame: