Aká je cena doručenia? Od sumy 2,96 EUR. Doprava zdarma je pri nákupe nad 26 EUR

Každá objednávka prevedená v internetovom obchode Tomiland je zasielaná Slovenskou Poštou expresne 1. triedou. Spôsob doručenia - dobierka. Za tovar a za nákup zaplatíte až pri doručení. Cena doručenia a dopravy je už zahrnutá v cene poštovného. Za poštovné, balné, dobierku, doručenie a dopravu si účtujeme jedinú položku 2,96 €. Nezabudnite si pripraviť hotovosť.

Môžem doručenú zásielku vrátiť? Áno, do 14 dní.

Doručenú zásielku nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu. Potrebujeme od Vás len číslo účtu a kód banky. Do dvoch dní od doručenia tovaru z Vašej strany Vám pošleme sumu za výrobky a poštovné na účet.

Kedy bude môj nákup doručený? Do 48 hodín.

U nás sa dá objednať len tovar, ktorý máme v tej chvíli na sklade. Ak objednávku prevediete do 13:00, bude k Vám odoslaná ešte v ten istý deň. Každá objednávka je vyexpedovaná do 24 hodín od prevedenia objednávky a doručená do dvoch pracovných dní. Všetkým zákazníkom posielame objednávky expresne, 1. trieda. Ak uskutočníte objednávku dnes do 13:00 - zajtra ju máte doma. Doručenie nasledujúci pracovný deň.

Čo ak nebudem doma a doručovateľ ma nenájde? Uloženie na pošte.

Ak Vás poštový doručovateľ nenájde doma, zanechá Vám lístok - uloženie a vyzdvihnutie zásielky. Vaša zásielka bude uložená na pošte. Budete mať na vyzdvihnutie 10 až 18 dní.

A ak si zásielku neprevezmem? Budeme od Vás vymáhať spôsobenú škodu.

Ak si zásielku neprevezmete, po pár dňoch Vám začne Slovenská Pošta účtovať "úložné" a Vaša dobierka sa môže predražiť. Nenechávajte si prevzatie objednávky na poslednú chvíľu. Neobjednávajte a nenakupujte ak nemáte dostatok finančnej hotovosti na prevzatie dobierky! Neprevzatím záväznej objednávky riskujete porušenie obchodných podmienok! Všetky náklady spojené s neprevzatou zásielkou budú musieť byť zaplatené Slovenskej Pošte, ktorá nám to vyúčtuje. Tieto náklady budeme od Vás vymáhať.

Možem si objednávku prevziať osobne?

Nie. Osobné vyzdvihnutie ne je možné. Je nám to ľúto. Sme internetový obchod. Kamenný obchod Bosorka je zrušený a všetky výrobky predávame už len cez internet. Doručenie trvá rovnako. Nezáleží na tom či ste z Bratislavy, Žiliny alebo Košíc.

Cena doručenia začína od 2,96 €. Žiadne iné poplatky. Na dobierku Slovenskou poštou. Doprava zdarma je pri nákupe nad 26 EUR.

Áno, čítate správne. Objednaný tovar Vám doručíme za nízky poplatok od 2,96 EUR. V tejto cene je už zahrnuté expresné poštovné 1. trieda, poplatok za dobierku aj balné. Žiadne ďalšie skryté poplatky. Už tretí rok sa snažíme ponúknuť pohodlné a lacné nakupovanie. Internetový obchod Tomiland je jeden z mála e-shop-ov na Slovensku, ktorý má tak nízke doručovacie náklady. U nás nezáleží na veľkosti objednávky. Cena za poštovné a doručenie je vždy rovnaká. Dotujeme poštovné a balné. Skutočné náklady na doručenie sú oveľa vyššie ako suma, ktorú si účtujeme my. Mnohé internetové obchody začínajú na sume 3,50 EUR a táto cena sa šplhá až k číslu 12 EUR. Plus poplatky za dobierku atď. Napríklad len za to, že nezaplatíte sumu za objednávku dopredu ale až pri prevzatí od doručovateľa. Doprava zadarmo je pri nákupe nad 26 EUR.

Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov. Aj napriek malým finančným stratám pre náš e-shop. Držíme sa hesla: nám to neuškodí a Vás to poteší. Len to je dôležité. Mnohí majitelia rôznych e-shopov, ktorých poznám len nesúhlasne krutia hlavou. Oponujú, že na poštovnom sa od ľudí dajú vytiahnúť pekné peniaze.

Chceme aby ste u nás nakupovali aj nabudúce. Garantujeme Vám, že položky za doručenie objednávky nie sú skryté a započítané v cene produktu. U nás neexistuje minimálny limit na nákup. Opäť ďalší rozdiel oproti bežným e-shop-om. Objednáte si len vonné tyčinky za pár centov? My Vám ich pošleme. Nezabudnite si prečítať naše obchodné podmienky a dozviete sa viac. Nakupujte bez strachu. Za tovar zaplatíte až pri doručení. Želáme Vám príjemné surfovanie a nakupovanie na stránkach nášho internetového obchodu.