Indiánsky amulet z ríše Aztékov proti prírodným živlom.

Indiánsky Aztécky amulet

7,95 €

Talizman zobrazuje kalendár Aztékov, slnečný kameň, oltár s astrologickými symbolmi. Účinkuje ako ochrana proti prírodným katastrofám. V krabičke s čiernou šnúrkou.

Vypredané

Indiánsky amulet zobrazuje aztécky kalendár, nazývaný aj ako slnečný kameň. Pochádza z územia dnešného Mexika. Ochraňuje pred apokalypsou. Ak veríte v koniec sveta, o ktorom vraj rôzne indiánske kalendáre hovoria, potom je tento výrobok určený pre Vás. Je to zároveň aj symbol minulosti, večnosti a pravdy. Potomkovia domorodého obyvateľstva ho volajú aj "kameň slnka". Je reálny, skutočne existuje a jeho originál sa zachoval až do dnešnej doby. Je to veľký oltár s presnými astrologickými symbolmi, ktorý slúži na chválenie života. S rešpektom sa skláňa k životu a existencii ako takej. Zasvetení z neho s veľkou presnosťou vyčítali periódy obehu planét slnečnej sústavy, obdobia zatmenia slnka a mesiaca a iných astrologických úkazov, ktoré pomáhali vládnuť nad poddanými. Jeho základ pochádzal od Mayov. Tento kalendár sa považuje za symbol strácajúceho a plynúceho sa času a stálosti odvekých životných právd. Je to znak reflexie a nutnosti častého zamýšľania sa nad svojim konaním. Posvätný reliéf nám znázorňuje aj príbeh a legendu Aztéckej ríše - najväčšej indiánskej ríše s rozvinutou astronómiou, atrológiou, vojskom, remeselníctvom, piktografickým písmom a povinnou školskou dochádzkou pre deti zo všetkých sociálnych vrstiev. Podľa nej naša planéta Zem mala až štyri slnká a ostalo nám už len jedno. Ak si pohneváme všetkých Bohov, prídeme aj o to posledné, ktoré nám dáva život.

Mnohé staré indiánske legendy ukryté v kalendároch spomínajú proroctvá a varovania. Podľa mnohých obyčajných ľudí ale aj vedcov mal nastať v živote našej planéty obrat. Zmena. Aká? Je to varovanie z minulosti, nad ktorým by sme sa mali zamyslieť? Sme pripravení na zmeny, ktoré na nás čakajú. Čaká nás niečo zlé až apokalyptické? Príde koniec sveta? Doposiaľ sa koniec nekonal. Niektorí hovoria, že sa už začal. Ak áno, tak tento amulet nás pred ním vraj dokáže ochrániť. Ale nezabúdajte. Hovorí sa: "Šťastní, ktorí neprežijú... Nešťastní tí, ktorí prežijú..." Bude to až také zlé? Sú to nebezpečné klimatické zmeny, o ktorých sa nám Aztékovia snažili zvestovať? Považovali sa za príslušníkov vyvoleného národa, ktorí majú poslanie pomáhať Bohom pri udržiavaní existencie sveta.

Ak Vás tento výrobok zaujal, pokračujte na týchto adresách:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sluneční_kámen

https://sk.wikipedia.org/wiki/Aztécka_ríša

https://sk.wikipedia.org/wiki/Aztékovia

https://sk.wikipedia.org/wiki/Indiáni

Ochranné účinky:

 • pred prírodnými katastrofami
 • pred apokalypsou
 • pred koncom sveta
 • pred potopami
 • pred ničivými zosuvmi pôdy
 • pred zemetrasením
 • len ochrana života (nie majetku)
 • priemer prívesku: 31 mm
 • hmotnosť: 6 g netto
 • materiál: zinok, mosadzný lak, živica
 • obsah dodávky: amulet, čierna kož. šnúrka, návod, krabička
 • dovozca na Slovensko: Tomiland

Odporúčame: