Lacné mosadzné kyvadlo na retiazke s perlou.

Mosadzné kyvadlo

9,95 €

Jednoduché kyvadlom ktoré je vhodné pre prácu v ezoterike. Pevné a stabilné. Vysoká citlivosť materiálu zaručí zrozumiteľné výsledky. Obľúbené pri veštení a mágii. Návod a diagram sú priložené.

Vypredané

Naučte sa pracovať s kyvadielkom. Používa sa už od stredoveku. Vyzerá obyčajne ale... dozviete sa odpovede na všetky Vaše otázky. Obľúbená a lacná pomôcka pre prácu v ezoterike, veštení a bielej mágii. Jednoduchý návod pre prácu s kyvadlom je súčasťou balenia. Priložená je aj mini podložka s odpoveďami. Tento predmet dokáže prepojiť naše vedomie s podvedomím, ktoré nie je obmedzené priestorom a časom. V našom obchode predávame rôzne kyvadlá. Niektoré sú z kovu, niektoré sú z polodrahokamov.

Ak začnete s ním pracovať, musíte sa uvoľniť a odpútať od okolitého sveta. Nič Vás nesmie rušiť a Vaša myseľ nesmie byť zaťažená smútkom, strachom ani zlobou. Musíte mať čistú hlavu. Sústredťe sa len na predmet, ktorý držíte v ruke. Nechajte ho zohriať teplom Vašej dlane. Poproste kyvadielko šepotom, že si prajete len správne a neklamné odpovede. Odpovediam môžete veriť alebo neveriť. Ale viera je pri tejto práci veľmi dôležitá. Ak veci medzi Nebom a Zemou spochybňujete potom tento magický nástroj nie je pre Vás. K výrobkom pribaľujeme zdarma aj slovenské diagramy s odpoveďami na otázky.

Prečítajte si návod s nádychom tajomna a okultizmu "Ako hľadať poklad pomocou kyvadla"

https://www.lovecpokladu.cz/home/mapy-a-kyvadlo-jako-nastroj-k-hledani-1145

  • rozmer: 40 mm x 10 mm, retiazka 150 mm
  • hmotnosť: 20 g
  • materiál: zinkové jadro, chróm
  • dovozca na Slovensko: TML Slovakia

Odporúčame: