Malé strieborné kyvadlo.

Malé kyvadlo

9,95 €

Malé a elegantné kyvadielko na retiazke v striebornom prevedení, povrchová úprava chróm. Magická ezoterická pomôcka, bez ktorej sa nezaobíde žiadna veštica alebo čarodejka. Návod na použitie kyvadla je priložený.

Vypredané

Malé a elegantné kyvadielko na retiazke, ktorá je zakončená drobnou ružovou perlou. Stručný návod ako pracovať k kyvadlom je priložený. Pekný barokový vzhľad a vysoký chromový lesk. Tento produkt patrí medzi základné ezoterické pomôcky. Používa sa pre získavanie jednoduchých odpovedí na otázky formou pohybovej energie. Pomáha pri rozhodovaní. Kyvadlá môžu byť rôzne - od ihly pripevnenej na niť až po drahokam. Pri práci s ním je nutné zadávať jednoduché otázky, pre ktoré existuje jednoznačná odpoveď. Táto pomôcka vie odpovedať len Áno a Nie.

Pomocou siderických kyvadiel sa dozvieme veľa zaujímavého. A to nielen o ľuďoch, zvieratách a veciach. Môžeme objaviť stratené predmety, zmiznutých a pohrešovaných ľudí, nájsť zlaté poklady, vybrať vhodné miesto pre stavbu rodinného domu, rozhodnúť sa kde posadiť strom, overiť pravosť materiálov a dokumentov. Ich využitie je takmer neobmedzené.

  • rozmer: 20 mm, retiazka 150 mm
  • hmotnosť: 18 g
  • materiál: zinkové jadro, chróm
  • dovozca na Slovensko: TML Slovakia

Odporúčame: