Základné zlaté kyvadlo na retiazke s perlou dodávané aj s diagramom.

Základné kyvadlo

9,95 €

Kovové syderické kyvadlo v zlatom lesklom prevedení na retiazke pre začiatočníkov. Na tejto stránke nájdete aj návod na používanie. Všestranné využitie. Odolné prevedenie.

Vypredané

Základné, syderické a jednoduché kyvadlo, ktoré slúži ako pomôcka v ezoterike a veštení. Magický výrobok. Je vhodné pre začiatočníkov a pokročilých. Užitočná vec za malý peniaz. Odolné masívne prevedenie zaručí dlhú životnosť. Nerozbitné. Dobrá a jednoduchá pomôcka pri veštení. Na predaj ho ponúkame za atraktívnu cenu. V balení je priložená aj miniatúrna podložka s odpoveďami.

Tu je návod, ktorý budete potrebovať: Veríme, že tento výrobok sa stane užitočnou pomôckou vo Vašom živote. Kyvadlo držte v ruke, ktorú bežne používate. Umiestnite ho nad stred kruhu nad podložkou, ktorú nájdete v zásielke. Kyvadielko by sa malo začať ihneď pohybovať aj keď mierne. Aby sa uviedlo do pohybu, je potrebné mať pozitívne myšlienky. Učte sa tieto pohyby: hore - dole, zo strany – na stranu, uhlopriečka, proti smeru hodinových ručičiek, smer hodinových ručičiek. Reaguje na Vaše myšlienky a Vašu energiu. Vychýlenie zo smeru znamená signál. Pre presné výsledky je potrebná prax.Vyslovte otázku, na ktorú chcete jasnú odpoveď. Pozor, ak máte pri odpovedi pochybnosti, pri opakovaní rovnakej otázky dostanete rozdielnu odpoveď. Ak sa pohybuje krúživým pohybom: smer hodinových ručučiek = pozitívna energia = ÁNO, proti smeru = negatívna energia = NIE. Výška a rýchlosť pohybu = veľkosť energie. Avšak, ak kyvadlo nedokáže urobiť ani jeden okruh v smere hodinových ručičiek, odpoveď je negatívna = NIE. Hojdací predo-zadný pohyb = odpoveď ÁNO. Bočný pohyb = negatívna odpoveď. Prácu s kyvadlom začíname vždy pozitívnymi signálmi. Ak chcete nájsť nové signály – opakujte „Daj mi odpoveď ÁNO!“ a sledujte čo kyvadielko robí. Potom postup opakujte na slová „Daj mi odpoveď NIE!“ Každé takáto pomôcka sa môže správať rozdielne.

  • rozmer: 25 x 17 mm, retiazka 15 cm
  • hmotnosť: 20 g
  • materiál: zinkové jadro, chróm
  • dovozca na Slovensko: TML Slovakia

Odporúčame: