Trinity prívesok - veľký keltský amulet na predvídanie budúcnosti.

Keltský amulet Trinity

7,95 €

Kvet harmónie starých Keltov, nazývaný aj Triquerta Vás obdarí intuíciou a schopnosťou predvídať budúcnosť. V krabičke s koženou šnúrkou.

Skladom, doprava zadarmo

Pre milovníkov keltskej kultúry a umenia ponúkame na predaj tento krásny keltský amulet. Vyniká jednoduchosťou a pravidelnou symetriou. Kvet harmónie zobrazuje symbol zjednotenia mysle, duše a Boha. Spája fyzické vlastnosti človeka s duševnými. Svojho majiteľa obdaruje intuitívnym vnímaním vecí a dejov. Obyčajnému životu dodáva nový väčší rozmer, ktorý je dôležitý pre pochopenie existencie človeka na Zemi. Pomáha lepšie pochopiť svet okolo nás a celý vesmír. Otvára naše podvedomie uzamknutým myšlienkam a otvára našu myseľ k osvieteniu a pochopeniu existencie z viacerých strán, pohľadov a rovín. Tento výrobok pochádza od českého majstra a je vhodný ako jednoduchý a nenáročný darček pre muža i ženu. Obdarujte svojho priateľa alebo priateľku. Je to aj skvelý darček na svadby a výročia. Masívne kovové prevedenie. V balení nájdete aj návod ako ho používať, plus čiernu koženú šnúrku pre pohodlné nosenie.

Toto je najsilnejší, najkrajší a najznámejší symbol pochádzajúci z keltskej kultúry. Znak si prisvojili mnohé náboženstvá a tie si ku geometrickému tvaru priradili svoj konkrétny význam. Napríklad kresťania volajú tento tvar po latinsky "Triquetra" a veria, že tento nekonečný uzol zobrazuje "Najsvätejšiu Trojicu" - Otca, Syna a Ducha Svätého... Uzol nazývaný pôvodne "Trinity" sa poskladaný z troch rohov a niektoré vzory obsahujú aj centrálny kruh. Je starý viac ako 5000 rokov a najstaršie zobrazenia sa nachádzajú na architektonických pamiatkach v Indii. Po roku 750 sa objavuje aj v severnej Európe - od Írska, cez Dánsko až po Švédsko. Vyrezával sa do kmeňa stromu a kameňa. Germánske kmene na území dnešného Nemecka ho mali razený na minciach. A to nie je všetko. Archeologické nálezy dokazujú, že svoje pevné miesto mal aj na zbraniach, šperkoch, oblečení a maľbách. Pohania ho používali na vyjadrenie pocty k bohu Odin-ovi. Ľudové čarodejnícke spolky Wicca a Podkarpatská únia veštíc veria, že Trinity zobrazuje matku ako bohyňu stvorenia, dievča ako symbol nevinnosti a starú ženu ako symbol múdrosti. Kruh, ktorý ich spája, znamená plodnosť. Kelti nám prezrádzajú iný význam. Sú to vraj tri najdôležitejšie veci sveta, ktoré prišli v trojiciach: zem, more, obloha a potom detstvo, dospelosť a staroba. V dnešnej dobe reprezentuje lásku a v Írsku sa tento šperk volá "Irish Love". Tvar sa podobá prevedeniu symbolu Valknut, ktorý nájdete tiež v našom eshop-e.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Triquetra

Tento starý talizman nám dá tieto vlastnosti:

  • predvídanie blízkej budúcnosti
  • schopnosť správne sa rozhodnúť
  • otvárať vlastné podvedomie a komunikovať s ním
  • lepšie chápať svoju existenciu
  • obdarenie večnou láskou
  • rozmery: 30 x 40 mm
  • hmotnosť: 13 g netto
  • materiál: zinok, čierna olejová farba
  • obsah: prívesok, kožená šnúrka, návod, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland

Odporúčame: