Keltská špirála prívesok pre ľudové liečiteľstvo a samovyliečenie.

Keltská špirála

7,95 €

Keltský prívesok, ktorý podľa legiend dodá telu stratenú životnú energiu a pomáha pri liečení. Zabalené v darčekovej krabičke s čiernou koženou šnúrkou a návodom na použitie.

Vypredané

Keltská špirála pôsobí na svoje okolie ako biogenerátor. Harmonizuje a upokojuje. Doplňuje životnú energiu a prikladaním na určité miesta na tele, dochádza k regenerácii tela. Pozor, výrobok nepoužívajte ako náhradu odbornej liečby. Najpoužívanejší klasický módny doplnok Keltov, ktorý sa používa už tisíce rokov. Jej nosenie malo mať blahodárny vplyv na organizmus. Táto kovová špirála mala zabezpečiť pevné zdravie a v prípade choroby liečenie. Nosila sa ako prívesok, talizman alebo náušnica. Maľovala sa na telo, na príbytok, na tanier, na misku ale aj na ochranný štít bojovníka. Výrobok je vyrobený z masívneho kovu. Balenie obsahuje aj čiernu koženú šnúrku a návod na používanie amuletu.

Keltské kmene (Galovia) ovládali západnú, strednú a čiastočne aj východnú Európu. Ich južným susedom boli Rímania. Najväčší rozmach a vrchol dosiahli v 3. storočí pred naším letopočtom. Avšak ich prvé korene siahajú až 4000 rokov hlboko do minulosti. Ich hlavným vývozným artiklom boli nádherné šperky: spony, prívesky, náramky, prstene, náušnice, talizmany a amulety. Tieto výrobky menili so svojimi južnými susedmi za víno. Mali aj vlastných diplomatov, ktorí sa snažili v Rímskom senáte vyjednávať o ukončení útokov na ich teritória. Nepomohlo. Okolo roku 100 boli ich kmene postupne vytlačené Rímskou ríšou. Ich zvyšky sa neskôr usídlili na malom území dnešného Škótska a Írska. Rímania potom vybudovalili s nimi pevnú hranicu tzv Hadriánov val a týmto spôsobom ich oddelili od sveta. Výška kamenného múru dosahovala až 6 metrov. Ani to Rímanom nestačilo a Keltov o 20 rokov vytlačili o ďalších 120 kilometrov na sever. Cisár Antoninus Pius tam vybudoval ďalšiu hranicu - Antoninov múr 3 metre vysoký a 5 metrov široký. Napriek tomu ich odkaz, kultúra a umenie pretrvávajú až do dnešných čias.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kelti

https://sk.wikipedia.org/wiki/Hadriánov_val

https://en.wikipedia.org/wiki/Antonine_Wall

Tento amulet nás ochraňuje pred:

  • únavou
  • chorobami
  • stresom
  • priemer: 32 mm
  • hrúbka prívesku: max 4 mm
  • hmotnosť: 15 g netto
  • materiál: zinok, čiera patina
  • obsah balenia: prívesok, čierna šnúrka 83 cm, návod, darčeková krabička, popis
  • dovozca na Slovensko: Tomiland