Tomiland.sk

Štyri svetové strany 3D.

Gotické prevedenie známeho keltského amuletu štyri svetové strany, ktorý patrí medzi amulety prinášajúci lásku. Je určený pre osoby, ktoré si hľadajú partnera. Pomáha pri výbere toho pravého a ochráni Vás pred falošnými nápadníkmi, ktorým ide len o Vaše telo a pôžitok. Priemer talizmanu je 29 mm a celková veľkosť vrátane karabínky dosahuje až 40 mm.


4,98 €

VYPREDANÉ

Keltský amulet štyri svetové strany pomáha nájsť osudovú lásku. 

     (Špecifikácia na konci textu.) Tento starý keltský symbol používali Kelti. Jeho nosenie dávalo všetkým najavo, že si hľadáte svojho životného partnera. Znak mal zabezpečiť objavenie, spútanie a pritiahnutie pravej lásky. Graficky znázorňuje štyri smery, životné princípy a dokonalú harmoniu. Prináša citovú lásku a šťastie každému, kto ho bude nosiť. Talizman je vyrobený z pevného masívneho kovu. Jeho tvar a vzor

 Amulet 4 svetové strany.

upúta okolie a pritiahne zvedavé oko. Ak amulet zacíti vyvoleného, alebo vyvolenú, pomôže s nadviazaním budúceho vzťahu. Nechajte sa ním viesť a zároveň venujte pozornosť znameniam, na ktoré sa Vás bude snažiť upozorniť. Ich interpretácia bude jednoduchá. Týka sa len lásky a vecí okolo nej.

     Moderné dynamické prevedenie v gotickom štýle poteší hlavne mladých ľudí. Vaši kolegovia, kamaráti a spolužiaci, ktorí nie sú zasvätení do danej problematiky, nebudú mať ani len tušenie, čo za prívesok nosíte. Neprezrádzajte jeho poslanie a význam. Tajomstvo si nechajte pre seba. Môže byť zneužité proti Vám. Tento prívesok je vhodný pre každé pohlavie. Výrobok bol vyrobený v kováčskej dielni.

Štyri strany.

Priemer: 30 mm.

Hmotnosť: 14 g.

Materiál: zinok, lak, koža.

Balenie obsahuje: prívesok, kožená šnúrka 83 cm.

Pôvod: Česká republika.

Gotický prívesok.

Košík  

(prázdny)