Čínsky amulet lásky pre dievčatá a chlapcov.

Čínsky amulet na lásku

7,95 €

Jeho pravidelné nosenie podporuje pri hľadaní partnera. Zobrazuje čínsky kaligrafický znak, symbol a písmeno, ktoré znamená láska. V darčekovej krabičke s koženou šnúrkou a s návodom.

Vypredané

Hľadáte životného partnera? Hľadáte darček pre svoju druhú polovičku? Aj toto môže byť spôsob ako dať najavo, že niekoho ľubite. Masívny a rozmerovo veľký amulet zobrazujúci čínsky symbol pre lásku. Kúpte si tento čínsky talizman. Výrazne pomáha a podporuje hľadanie toho pravého, alebo tej pravej. Neutrálne kovové prevedenie je vhodné pre dievčatá ale aj chlapcov. Povrch má moderný vzhľad a pripomína kartáčovaný hliník.

Prívesok je veľmi výrazný, má väčšie rozmery a jeho nosenie uvítajú energetickí mladí ľudia. Je to ideálny estetický doplnok aj pre gotický štýl. Tento symbol vytvára láskyplný a pevný vzťah. Je určený pre tých, ktorí hľadajú lásku ale pomáha aj zamilovaným. V existujúcom partnerstve dochádza k rozvíjaniu porozumenia, naplnenia, spokojnosti a vyjadrenia citu. Ak tento znak niekomu darujete - vyznávate tým lásku. Jednoducho a bez zbytočných slov. Vynikajúci darček pre zaľúbených. Tvar tvorí kaligrafické čínske písmeno. Vadí Vám jeho päť centimetrová veľkosť? Ste v najlepších rokoch a chcelo by to niečo menej nápadné. Niečo menšie? V ponuke nášho obchodu nájdete aj iné amulety, napríklad keltský amulet štyri svetové strany, ktorého účinok je podobný. Musí to byť čínske písmenko? Potom odporúčame kategóriu čínske znamenia - znaky, ktorá obsahuje 12 znakov zverokruhu vo veľkosti okolo dvoch centimetrov. Ak Vás tento výrobok zaujal, určite si preštudujte aj nasledujúce webstránky:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Láska

Základné vlastnosti amuletu:

  • priťahuje lásku
  • pomáha pri hľadaní partnera
  • rozmer: 45 x 28 x 3 mm
  • hmotnosť: 10 g netto
  • materiál: zinok, čierna patina
  • obsah: prívesok, kožená šnúrka, návod, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland