Kresťanský kríž s nápisom IHS - lacný prívesok - darček pre kresťana.

Kresťanský kríž

7,95 €

Tento krížik s rozmermi 3 cm x 2 cm a nápisom IHS ochraňuje pred Satanom, zlom, nečistou silou a pokušením. Zabalené v darčekovej krabičke s čiernou šnúrkou.

Vypredané

Krížik - kovový prívesok v prevedení staro-mosadz s vyobrazením Kalvárie (Golgota) pre ochranu kresťanov pred nečistou silou, pokušením, pred pôsobením Satana a pred zlými ľuďmi. Na prívesku je vyrazená značka IHS, ktorá v latinčine znamená "In hoc signo vinces!". Doslovný preklad je následovný: "V tomto znamení zvíťazíš!" To dodáva krížu ešte väčšiu silu. Používa sa od roku 307. Malá a nenápadná pomôcka pre vyháňačov diabla a exorcistov. Znamenie silnej oddanej viery. Odkaz na pripravenosť prekonávať utrpenie pre vyššie ideály. Tento symbol uvidel prvý kresťanský rímsky cisár Konštantín I. keď pochodoval so svojou armádou. Pozrel sa na Slnko, videl kríž, svetlo a nápis IHS v gréckom jazyku. Spočiatku Konštantín nepoznal zmysel zjavenia, ale nasledujúcu noc mal živý sen: Ježiš Kristus mu v ňom vysvetlil, že tento znak má používať proti svojim nepriateľom. V dnešenej dobe je tento nápis obľúbený v Portugalsku.

Kresťanský kríž sa používa na vyháňanie diabla.  Krížik so symbolom IHS - In hoc signo vinces!  Krížik bol, je a bude darčekom pre veriaceho človeka.  Ochranné kríže proti Satanovi a Saturiel na predaj.

Zabalený v priehľadnej uzatváracej krabičke, uložený vo vnútri na červenej zamatovej poduške spolu aj s čiernou koženou šnúrkou. Pribalený popis výrobku spolu s návodom ako výrobok používať. Povrchová úprava - pridaná živica proti korózii a proti alergii na kov. Vhodný darček pre veriacich a starých ľudí. Ak hľadáte jednoduchý, malý a hlavne lacný darček pre babku alebo dedka - práve ste ho našli...

Ako sa vyháňa diabol z tela?

Ak chcete pomôcku používať pri exorcizme, musíte hlasno vyslovovať nasledujúce slová. Pozor, znak + Vás upozorňuje, že musíte mávať s krížom sprava doľava... "Vyháňam ťa, ty nečistý duch, ty prelud, ty diabol, ty zvrhnutý v mene Ježiša Krista, buď vykorenený a uteč z tohto Božieho tvora! Boh (+) sám ti to prikazuje, On, ktorý ti nariadil, aby si padol z nebies do podsvetia. Prikazuje ti to ten, kto vládne moriam, vetru a búrkam. Čuj dobre a tras sa, Satan, nepriateľ viery a spravodlivosti, príčina smrti, zlodej života, koreň všetkého zla, pokušiteľ ľudí, ty, ktorý podvádzaš, príčina neresti, závisti a chamtivosti. Zmizni v mene Otca (+) i Syna (+) i Ducha Svätého. Urob miesto Duchu Svätému kvôli tomuto znameniu (+) svätého kríža nášho Pána Ježiša Krista, ktorý s Otcom a Duchom Svätým žije a kraľuje na veky vekov. Amen."

Tu je zoznam všetkých ochranných vlastností:

 • ochrana pred Satanom, démonom a diablom
 • chráni aj pred anjelom Saturiel
 • proti posadnutosti
 • proti číremu a nehmotnému zlu
 • sila odolávať pokušeniu
 • proti nepriateľom
 • pomáha na ceste ku spáse

Viac sa dočítate aj na:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Konštantín_I._(cisár)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kresťanský_kríž

 • hmotnosť: 7 g netto
 • rozmery: 30 mm x 20 mm
 • materiál: zinok, mosadz, lak
 • obsah dodávky: amulet, čierna kož. šnúrka, návod, krabička
 • dovozca na Slovensko: Tomiland

Odporúčame: