Tomiland.sk

Minca Panna.

Darčeková minca pre šťastie zobrazuje znamenie Panna. Na zadnej strane je vyrazený kompletný zverokruh. Prepracované detaily. Razené na Slovensku.


0,98 €

VYPREDANÉ

Minca pre znamenie Panna.

24. august - 22 september.

     Toto je talizman pre pannu. Má tvar troj-centimetrovej mince. Hrúbka dosahuje 2 milimetre. Darčekový predmet je vyrobený z vysoko leštenej mosadze a tým imituje zlato. Hmotnosť 10 gramov je úctihodná. Čínske mince feng-šuej môžu len ticho závidieť. Tie pri rovnakom priemere dosahujú hmotnosť maximálne 2 gramy.

     Minca panna je kvalitná. Nejedná sa o odliatok. Je poctivo vyrazená. Líce a rub zdobia motívy zverokruhu. Kliknite na nasledujúce fotografie pre lepšie rozlíšenie.


 Znamenia.

     Panna, aká vlastne si? Tvoja planéta je Merkúr. Najlepším partnerom sú Ryby, s ktorým má mnohé protiklady. Tie sa navzájom priťahujú. Má zmysel pre presnosť a pravidelný režim. Často trpí nedočkavosťou. Vie dobre plánovať a nenecháva všetko na náhodu. Je poriadkumilovná. Duševná stránka je odmeraná a na svet sa pozerá triezvym pohľadom. S negatívnymi stránkami života sa vie rýchlo vyrovnať. Potláča spomienky z minulosti. Žije pre prítomnosť a budúcnosť.

Znamenia zverokruhu

Priemer: 27 mm.

Hmotnosť: 10 g.

Materiál: mosadz Ms80

Vyrobené na Slovensku. 

Znamenie Panna.


Košík  

(prázdny)