Čínsky znak Tiger na retiazke.

Čínske znamenie Tiger

4,98 €

Znak z čínskeho lunárneho kalendára. Symbol Tigra pre bohatý a plný život. Určené pre narodených v období: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 a 2010. Balenie obsahuje retiazku a krabičku.

Skladom, doprava 2,96 €

Prívesok čínskeho zverokruhu je vytvorený z čínskeho písma, symbolom, ktoré predstavuje v čínskom kalendári znamenie tigra. Je vhodný pre tých, ktorí majú radi ázijskú kultúru a narodili sa v týchto dátumoch: 18.2. 1950 - 6.2. 1951, 5.2. 1962 - 25.1. 1936, 24.1. 1974 - 10.2. 1975, 9.2. 1986 - 28.1. 1987, 1998 a 2010. Pekný a šikovný darček pre mládež a dospelých.

Aký je človek narodený v čínskom znamení tiger? Je temperamentný, nápaditý a podnikavý. Patrí k úprimným vyznávačom aktívneho života. Má široký okruh záujmov, koníčkov, pohotovú myseľ a úprimný obdiv ostatných. Rád žije svoj bohatý život naplno. Aj cez svoje nadšenie a dobre myslené spôsoby však nedokáže vždy naplno využiť svoje mnohé schopnosti. Je neobyčajne všestranný a preto má sklon preskakovať od jednej činnosti k druhej a premárniť svoje sily, keď sa snaží robiť príliš veľa veci naraz. Veľa zo svojich plánov nedokončí. Aby čo najviac využil svoj potenciál, mal by prejaviť určitú sebadisciplínu. Ideálne by bolo, ak zváži, ako najlepšie by mohol využiť svoj potenciál, stanoviť si určité ciele, vymedziť ich a držať sa ich. Keby dokázal prekonať sklony k rozbehanosti, podarilo by sa mu dosiahnuť oveľa viac.

Navzdory spoločenskému chovaniu si rád zachováva určitú dávku nezávislosti a aj keď mu to niektorí závidia, zjednodušil by si život tým keby bol ochotný lepšie spolupracovať s ostatnými. Spolieha sa predovšetkým na svoj úspech a niekedy ku svojej vlastnej škode ignoruje názory a rady ľudí zo svojho blízkeho okolia. Býva obdarený nezávislým duchom. Niekedy to preháňa. Toto znamenie má podľa čínskeho horoskopu veľa predností. Jeho držiteľ je smelý, originálny a vtipný. Ak dokáže udržať svoju nepokojnú povahu na uzde, dočká sa veľkého úspechu. Dokonca je vďaka svojej okúzľujúcej osobnosti veľmi obľúbený a obdivovaný v kolektíve.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Čínský_zvěrokruh

https://cs.wikipedia.org/wiki/Čínský_kalendář

https://sk.wikipedia.org/wiki/Čínsky_nový_rok

Toto je talizman, ktorý Vám priniesie:

  • bohatý a dlhý život
  • všestrannosť
  • sebadisciplínu
  • nezávislosť
  • priemer: 22 x 22 x 2 mm
  • hmotnosť: 3 g netto
  • materiál: striebro (povrchová úprava), zinok
  • obsah: prívesok, retiazka, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland