Čínske znamenie potkana v striebornom prevedení na nerezovej retiazke.

Čínske znamenie Potkan

4,98 €

Pekný znak z čínskeho zverokruhu pre bystrú myseľ. Narodili ste sa v roku potkana? Váš dátum narodenia je rok 1948, 1960, 1972, 1984, 1996 a 2008. Balenie obsahuje retiazku a darčekovú krabičku.

Skladom, doprava 2,96 €

Tento nádherný symbol je prisúdený osobám narodeným v nasledujúcom období: 10.2. 1948 - 19.1. 1949, 28.1. 1960 - 15.2. 1961, 19.2 1972 - 2.2. 1973, 2.2. 1984 - 19.2. 1985, rok 1996 a 2008. Narodili ste sa v roku potkana? Hľadáte pre neho meninový darček? Potkan je obdarený mnohými skvelými vlastnosťami ale jeho sila spočíva v schopnosti dobre vychádzať s ostatnými. Je spoločenský, okúzľujúci a dobrý v znalosti ľudských charakterov. Má bystrý mozog a dokáže vystopovať vhodnú príležitosť. Aby však dokázal využiť naplno svoje schopnosti mal by sa podrobiť určitej disciplíne. Mal by odolať (niekedy veľmi silnému) pokušeniu, nevenovať sa príliš mnohým činnostiam naraz a mal by rozhodnúť o svojich prioritách a cieľoch. Ak dokáže sústrediť svoju energiu na špecifické záležitosti, dosiahne ďaleko lepších výsledkov. S ohľadom na príjemný zovňajšok by mal hľadať postavenie, v ktorom môže najlepšie uplatniť svoje umenie jednať s ľudmi. Ideálna práca by mohla byť práca v odbyte, reklame, móde, televízii a propagácii.

Čínske znamenie potkan v krabičke - lacný šperk.  Znak potkana v mandarínštine na prívesku.  Takto sa píše čínske slovo potkan.  Predaj čínskych znakov na príveskoch.

Potkan je tiež zdatný vo finančných zálkežitostiach a aj keď je často šetrný, občas si niečo aj dopraje. Dopraje si užívanie peňazí, ktoré si tak poctivo zarobil. Bolo by dobré aby sa krotil pri pokušení uspokojiť svoje nákladné rozmary. Rodine a priateľom prikladá veľmi veľkú dôležitosť. Je voči nim stále lojálny a chráni ich. Má sklony nechávať si svoje obavy a starosti pre seba. Prospelo by ak by si viac pohovoril o svojich pocitoch a úzkosti. Ostatní ľudia majú o ňom vysokú mienku ale pomohlo by ak by bol menej tajnostkársky a rezervovaný. Vďaka svojej inteligencii, silnej predvídavosti a spoločenskému vystupovaniu má veľkú výhodu. Nič ho nezastaví a vďaka svojmu šarmu tomu nik neodolá.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Čínský_zvěrokruh

https://sk.wikipedia.org/wiki/Čínsky_nový_rok

Symbol pôsobí aj ako talizman, ktorý Vás obdarí:

  • bystrosťou
  • inteligenciou
  • disciplínou a šetrnosťou
  • šarmom
  • priemer: 22 x 22 x 2 mm
  • hmotnosť: 3 g netto
  • materiál: striebro (povrchová úprava), zinok
  • obsah: prívesok, kožená šnúrka, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland