Znamenie kohút na prívesku.

Čínske znamenie Kohút

7,95 €

Symbol v podobe čínskeho znaku kohúta pre výkon, sebavedomie a nadanie. Znamenie ázijského zverokruhu. Pre narodených v rokoch 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 a 2017. Balenie v darčekovej krabičke obsahuje aj retiazku.

Vypredané

Krásny prívesok vytvorený z čínskeho znaku, symbolu, písmena, ktoré v čínskom jazyku a písme znázorňuje kohúta. Je určené pre osoby narodené v tomto znamení. Patríte k nim? Časový horizont: 13.2. 1945 - 1.2. 1946, 31.1. 1957 - 18.2. 1958, 17.2. 1969 - 5.2. 1970, 5.2. 1981 - 24.1. 1982, plus roky 2005 a 2017. Jednoduchý ale dokonalý darček pre človeka, ktorý nemá ku dokonalosti ďaleko. Tento čínsky talizman mu pomôže v náročnej ceste životom. Ukáže mu správny smer a cestu. Toto znamenie získa aj Vaše budúce dieťa ak sa narodí v roku 2029.

Postriebrený prívesok čínskeho znamenia kohúta.  Pekný čínsky symbol v striebre na retiazke za menej ako 5 EUR v našom e-shop.  Tieto lacné darčekové výrobky predávame v priehľadných plastových krabičkách.  Malý ale lacný darček pre kohúta.

Aký je človek narodený v tomto znamení mesačného kalendára? Rázny a rozhodný. Svojim sebaistým vystupovaním dokáže vždy urobiť dojem. Je hrdý, má bystrú myseľ a je vždy dobre informovaný v mnohých veciach. Vyjadruje sa presvedčivo. Vo všetkom čo robí je neobyčajne puntičkársky a výkonný, vzbudzuje rešpekt a odhodlanie. Prejavuje úprimný záujem o svoje okolie a iných. Kohút ma veľa predností, niektoré aspekty jeho charakteru však môžu hovoriť proti nemu. Je na seba pyšný. Vo svojich názoroch je až príliš otvorený, v činoch býva príliš horlivý, občas povie alebo urobí niečo čo neskôr oľutuje. Kvôli vysokým nárokom býva často nespokojný, niekedy pôsobý ako pedant a puntičkár inokedy sa zaoberá bezvýznamnými vecami. Tento stratený čas by mal venovať dôležitejším záležitostiam. Na to by si všetci Kohúti mali dávať veľký pozor. Rád plánuje, niekedy sú jeho očakávania nereálne. Pri plánovaní a vlastne u väčšiny svojich činností by Kohútovi prospelo, keby sa poradil s ostatnými. Je veľmi nadaný a má tiež chválihodný elán a zodpovednosť ale ak by chcel svoje schopnosti využiť na maximum, mal by svoje sily zameriať správnym smerom a držať na uzde svoju otvorenú a občas roztržitú povahu. Ak to dokáže, môže to v živote ďaleko dotiahnuť a vďaka svojim úspechom a širokým záujmom sa bude tešiť priateľstvu a rešpektu mnohých ľudí naokolo.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kohout_(čínská_astrologie)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Čínský_zvěrokruh

https://cs.wikipedia.org/wiki/Čínský_kalendář

https://sk.wikipedia.org/wiki/Čínsky_nový_rok

Talizman, ktorý Vás obdarí:

  • výkonom
  • nadaním
  • sebaistým vystupovaním
  • priemer: 22 x 22 x 2 mm
  • hmotnosť: 3 g netto
  • materiál: striebro (povrchová úprava), zinok
  • obsah: prívesok, kožená šnúrka, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland