Čínske znamenie Prasa

4,98 €

Narodili ste sa v roku prasaťa? Tento čínsky znak prináša radosť zo života. V tomto znamení sa nachádzajú ľudia narodení v rokoch 1947, 1959, 1971, 1983, 1995 a 2007. Balenie obsahuje šnúrku a darčekovú krabičku.

Skladom, doprava 2,96 €

Tento pre Európana komplikovaný čínsky znak a symbol znamená v čínskej abecede znamenie prasa. Prívesok v znamení prasaťa, ktorý predávame v našom eshop-e Tomiland je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa narodili v tomto časovom období: 5.2. 1935 - 23.1. 1936, 22.1. 1947 - 9.2. 1948, 8.2. 1959 - 27.1. 1960, 27.1. 1971 - 18.2. 1972, 13.2. 1983 - 1.2. 1984. Pekný talizman vypracovaný do najmenších a jemných detailov poteší každé náročné oko. Dodávame v peknej krabičke s priesvitným okienkom. Vhodné na okamžité použitie. Zaujímavý narodeninový darček pre muža aj ženu.

Aké je čínske znamenie prasa? Úprimné a dôverčivé. Vychádza dobre s väčšinou ľudí. Má milú, láskavú a starostlivú povahu, neznáša spory a často býva obdarené zmyslom pre humor. Miluje spoločnosť a dokáže vychutnávať životnú radosť. Prasa býva veľmi bystré a obzvlášť zdatné v obchodných a finančných záležitostiach. Prejavuje veľkú odolnosť a vytrvalosť. Aj keď mu nevychádzajú všetky životné plány tak ako si predstavuje, nedá sa zlomiť, často sa vzchopí a uspeje i po opakovaných nezdaroch a ťažkostiach. Vo svojom pestrom živote môže mnohé dosiahnuť aj keď musí bojovať s určitými vlastnosťami ktoré hovoria proti nemu. Ak sa mu podarí tieto povahové črty zmeniť alebo aspoň ich dokáže udržať na uzde pod kontrolou, uľahčí mu to život a bude ešte úspešnejšie.

Berie veľa úloh, lebo nechce nikoho sklamať. Je plné ideálov. Nemalo by tiež dovoliť ostatným osobám, aby zneužívali jeho dobrotu a bolo by v jeho záujme, ak by bolo občas súdnejšie. Niekedy sa chová naivne, našťastie sa dokáže zo svojich chýb rýchlo poučiť. V jeho povahe je možné vysledovať tiež znak tvrdohlavosti. Nedokáže sa často prispôsobiť. Občas máva nečakané problémy. Znamenie prasaťa je veľmi pôžitkárske a pri užívaní plodov svojej práce dokáže byť niekedy až výstredné. Aj keď má pár zlých vlastností, tí ľudia, ktorí s ním prídu do styku, sú spravidla očarení jeho poctivosťou, otvorenosťou a priateľským vystupovaním. Je inteligentné. Jeho život môže byť korunovaný úspechom a mnohí ho budú milovať a rešpektovať.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Čínský-zvěrokruh

https://sk.wikipedia.org/wiki/Čínsky_nový_rok

Tento symbol pôsobí aj ako talizman, ktorý:

  • Vám prinesie radosť
  • obdarí Vás humorom
  • priemer: 22 x 22 x 2 mm
  • hmotnosť: 3 g netto
  • materiál: striebro (povrchová úprava), zinok
  • obsah: prívesok, kožená šnúrka, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland