Krištáľová guľa na mahagónovej podložke je originálny nápad na darček.

Krištáľová guľa 100 mm mahagón

39,95 €

Limitovaná edícia vešteckej gule so štandardným priemerom na drevenom stojane v prevedení ohnivý mahagón. Prečítajte si tu aj náš návod na veštenie pre začiatočníkov.

Vypredané

Návod na veštenie pomocou krištáľovej gule:

Máte chuť to vyskúšať? Tento návod je určený len pre profesionálnu prácu. Ak ju chcete používať len ako ozdobu do bytu alebo dekoráciu na pracovný stôl potom nasledujúce riadky nečítajte. Majte na pamäti, že väčšina ľudí neuvidí vôbec nič. Nie je dôvod smútiť. Niekedy trvá aj roky sa naučiť ju používať a vidieť to čo iní nevidia. Pri jej používaní svoj pohľad sústredíme uprene na jej lesklú plochu. Používame ju večer, v tme (svetlo zo sviečok je dovolené) a zatemnených miestnostiach. Nikdy s ňou nepracujeme na dennom svetle alebo na priamom sklnku. Slnečné lúče jej škodia a môžu spôsobiť aj požiar. Mesačné svetlo jej robí dobre. Guľa energiu z Mesiaca používa aj na svoje nabíjanie. Odporúčané je používanie v noci pod hviezdami. Ak guľa patrí len Vám a Vy ste ten, kto s ňou pracuje - nikdy ju nikomu nepožičiavajte. Pred seansou ju umývajte vodou s pár kvapkami octu. Vyleštite ju zamatovou látkou alebo jelenicou. Ak ju nepoužívame, zakrývame ju čiernou saténovou látkou.

K videniu budúcnosti existuje cesta ale je otvorená len ľuďom, ktorí sú vyrovnaní, trpezliví, kľudní a vytrvalí. Základom je poctivá príprava a sústredenosť veštca. Dôležité je aj spávne navodenie atmosféry. Pripravte sa: Vešteckú guľu používajte v tichej miestnosti. Nesmiete byť nikým rušený. Najlepšie je byť sám. Najlepšia je noc, zamračený a zapršaný deň. Guľu položte na stojan na stôl (najlepší je originálny okrúhly stôl, ktorý pochádza z Grécka a volá sa "prognostikon"). Ak nemôžete použiť stôl a nemáte stojan, použite tmavý vankúš. Najlepší je čierny zamatový alebo použite obliečku z čierneho bavlneného saténu. (E-shop tomiland ku guliam už stojany a podstavce pribaľuje. Nemusíte si ich zakúpiť oddelene. Predáva ich aj osobitne.)

Ak sa pokúšate veštiť po prvý krát vo svojom živote, nie je vhodné aby sa v miestnosti nachádzala aj iná osoba. Môže to byť rušivý a negatívny element, ktorý bude poškodzovať vašu koncentráciu. Až po určitom čase keď už budú vaše schopnosti dostatočne rozvinuté, môžu byť pri seanse aj iné osoby. Tie osoby musia používať len šepkanie. Pohodlne si sadnite. Najlepšie je veľké kožené kreslo. Nikdy nepoužívajte otáčaciu kancelársku stoličku alebo lavicu. Uprene sa pozrite na krištáľovú guľu a venujte jej sústredený pohľad. Vyslovte nasledujúce slová: "Ukáž mi tajomstvá, ktoré chcem poznať..." Pokračujte v pohľade nasledujúcich desať minút. V miestnosti nepoužívajte hodiny, ktoré tikajú. Najlepšie sú presýpacie pieskové, ktoré môžu byť položené na stole. Dobrá pomôcka bude aj snár. Prečo? Dozviete sa o pár viet nižšie. Tento postup opakujte nasledujúcich sedem dní. Každý deň maximálne jedno sedenie, ktoré nesmie presiahnuť 15 minút. Postupne sedenia predlžujte. Používanie vešteckej gule pre predpovede jednému človeku nesmú v jeden deň presiahnuť 60 minút.

Keď vám začne krištáľ pripadať kalný, prípadne oblačný s malými mihotajúcimi sa svietiacimi sa bodmi, začínate dosahovať schopnosti vidiež vízie. V určitom momente sa zakalený priestor zmení v modrý oceán, priestor kde v pozadí sú jasné obrazce. Bežné sú 2 druhy videní. Prvé videnie je symbolické: strom, vták, kvet, geometrický tvar, značka a iné symboly. Druhé videnia patria scénam, zvieratám a ľuďom. Ak vidíte len symboly, musíte mať schopnosť ich správne preložiť, vyložiť a interpretovať čo presne znamenajú. Ak už ovládate napríklad veštenie z čajových lístkov, nebude to pre vás veľký problém. Ak to nedokážete potom si zaobstarajte snár (kniha, ktorá vysvetľuje naše sny a ich význam). Tam budú dokonalé výklady ku každému predmetu.

Naučili ste sa vidieť budúcnosť a stotožňovať obrazce, ktoré v nich vidíte. Ale kedy sa to stane? Zajtra? O hodinu? O rok? O mesiac? Videnia su nemé a zobrazenia novinových článkov výnimočné. Odpoveď je jednoduchá. Tu je pravidlo: vízie, ktoré su vzdialené, nejasné, malé, drobné a umiestnené ďaleko na pozadí sa udejú v ďalekej budúcnosti. Môže to trvať aj desiatky rokov. Pri veštení z gule, ktorá je veľká 10 cm, sú tieto obrazy v guli veľké maximálne jeden centimeter. Symboly, ktoré vidíte veľké alebo sú dokonca zobrazené cez celý priemer gule, znamenajú, že udalosť nastane v blízkom časovom horizonte: môžu to byť dni, týždne a mesiace. Dovoľte víziam aby prichádzali a odchádzali. Nechajte ich voľne plynúť ako myšlienky. Neovládajte ich a nemeňte. Ak to zvládnete, môžete začať veštiť aj pre iné osoby. Prajeme Vám veľa šťastia a trpezlivosti.

Tento výrobok je určený pre:

  • veštenie budúcnosti
  • ako pekný darček z krištáľu
  • priemer: 100 mm
  • hmotnosť: 1300 g
  • materiál: bezolovnatý syntetický kryštál (98% SiO2), drevo, mahagónové moridlo, lak
  • obsah balenia: guľa, stojan, podrobný návod na použitie
  • krajina pôvodu: Slovensko
  • výrobca: TML Slovakia

Odporúčame: