Investičná zberateľská minca Panda rok vydania 2011 na predaj za dobrú cenu.

Strieborná minca Panda 2011 Ag 999 1 oz

44,00 €

Zberateľská minca čínska Panda rok vydania 2011 v bublinke. 1 oz. Čisté striebro. Doručenie zdarma len pre Slovensko. Na dobierku neodosielame.

Vypredané

Krásna originálna minca vyrazená v Čínskej ľudovej republike pre jubilejný rok 2011. Menovitá hodnota 10 juanov. Priemer 4 cm. Čistota striebra 99,9 %. Zabalené v bublinke. Darček pre zberateľa. Chýba Vám práve toto vydanie do zbierky? Neváhajte. Posledný kus na sklade pripravený hneď k odoslaniu. Dokonalé grafické spracovanie dvoch stojacích pánd na labkách v bambusovom lese, ktoré hľadia na seba. Dieťa pandy sa pozerá na svoju matku.

Séria strieborných čínskych pánd sa razí pravidelne každý rok už viac ako 41 rokov. Pôvodne boli určené len pre miestny ázijský trh. Ich popularita bola taká vysoká, že sa čínska robotnícka strana rozhodla vydať povolenie na export výrobku do celého sveta.

Upozorňujeme, že tento produkt neodosielame na dobierku. Pri objednávke produktu si musíte zvoliť platbu predom a to buď platbu na náš účet alebo platbu kartou cez spoločnosť PayPal. Ďakujeme za pochopenie. Ak napriek tomu zvolíte doručenie na dobierku, budeme Vás kontaktovať telefonicky alebo bude objednávka stornovaná.

Inzerát na predaj tejto striebornej investičnej mince sme umiestnili aj na stránke Bazoš:

https://ostatne.bazos.sk/inzerat/149704468/strieborna-minca-panda-2011-ag-999-1-oz.php

Odporúčame: