Amulet keltskej bohyne Cliodna pre dobré a zdravé sny počas spánku.

Amulet bohyne Cliodna

4,98 €

Postriebrený prívesok zobrazuje Cliodnine vtáky, ktoré v jej mene prinášajú uzdravujúce sny. Amulet pre ženy. Pôsobí počas spánku. Retiazka a návod sú priložené. Zabalené v darčekovej krabičke.

Skladom, doprava 2,96 €

Tento keltský prívesok patrí medzi amulety prinášajúce lásku a je určený ženám a dievčatám. Patrí bohyni menom Cliodna. Majiteľovi prívesku prinesie zdravie, vitalitu a lásku. Je najkrajšou ženou v tajnom svete, ktorý nás obklopuje. Sprevádzali ju vždy tri vtáky. Dokázali spievať tak sladko a melodicky, že prinášali uzdravujúce sny.

Amulet keltskej bohyne Cliodna pre liečenie a uzdravovanie počas spánku.  Prívesok s motívom strieborného čarovného vtáka.  Tento Írsky amulet pre dievčatá a ženy vraj pôsobí proti depresii.  Cliodnine vtáci slúžia írskej bohyni a pomáhajú prinášať sladké sny.

Kto je Cliodna? Bohyňa mora, krásy a smrti. Je dcérou morského boha Mannana. Keď na seba preberá ľudskú podobu je veľmi pekná a ctižiadostivá. Spoznáte ju jednoducho - podľa jej ohnivo-červených vlasov. Je tiež matkou veľkých vĺn, ktoré sa rozbíjajú o brehy. Každá deviata vlna, ktorú vytvorí, je vraj magická. Vládne krajine zasľúbenej, ktorá je pred očami smrteľníka ukrytá. V krajine kde nie je násilie alebo smrť. Je spojená s pobrežím Írska a jej posvätným vrchom je Carrig Cliodna v grófstve Cork. Povráva sa, že je aj kráľovnou víl. Tajne sa miluje so smrteľníkmi. Nedopadne to vždy dobre. Niekedy sú umilovaní až k smrti. Ak Cliodna vezme obyčajného človeka do iného sveta, toho už nikdy nikto neuvidí.

Legenda vraví, že sa táto Bohyňa zamilovala do mladého človeka zo zámku. Utiekla zo sveta bohov len aby mohla byť s ním. Spoločne sa dostali na pobrežie Írska. Jej otec Mannan zoslal na Cliodnu čarovný spánok. Potom poslal morskú vlnu, ktorá ju vtiahla späť do krajiny zasľúbenej. Na prechádzkach po našom svete ju sprevádzajú tri čarovné vtáky, ktoré uzdravujú chorých spievaním. Deväť je jej posvätné číslo. Ženy vyvolávajú Cliodnu pre krásu, uzdravenie, rozprávkovú mágiu, milostné kúzla, život po smrti, vodnú mágiu a kontakt s iným svetom. Pláž je tým najlepším miestom, kde ju môžete nájsť, pretože môže mať podobu morského vtáka alebo veľkej vlny. A možno práve ona bude to tiché dievča s ryšavými vlasmi, ktoré sa prechádza bosé po piesku.

Tento amulet pomáha:

  • objaviť pravú lásku
  • uzdraviť počas spánku choré telo a dušu
  • objaviť chuť do života
  • proti depresiám
  • prinášať sladké sny a spokojný spánok
  • rozmer: 10 x 25 mm
  • hmotnosť: 4 g netto
  • materiál: striebro (povrchová úprava), zinok
  • obsah: prívesok, nerezová retiazka, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland