Keltská Arianrhod

4,98 €

Patrí medzi čarovné keltské amulety určené ženám. Ženu obdarí šťastím a dokáže pritiahnuť aj úspech. V darčekovej krabičke s koženou šnúrkou a s návodom.

Skladom, doprava 2,96 €

Netráp sa a buď ľťastná. Ironická poznámka? Ani nie... Chýba Vám šťastie? Ako tento problém riešili ženy v minulosti? Jednoducho. Arianrodin kruh je klasický keltský amulet, ktorý možno práve Vy potrebujete. Ak ho budete mať vo svojej blízkosti, spoznáte čo je to úspech a byť spokojný so svojim životom. Zobrazený symbol mesiaca (tzv. strieborný kruh), ktorý je obkolesený žiarou vytvorenou z nekonečného uzla, patrí medzi najsilnejšie znaky vyskytujúce sa v keltskej mytológii. Prepožičia Vám pozitívnu energiu bohyne nočnej oblohy Arianrhod.

Kto je Arianrhod? Pochádza z nebies a miluje striebro. Je jednou so siedmich keltských bohýň (Morrigan, Cerridwen, Arianrhod, Bride, Rhiannon, Freya a Frigga) v starovekej kultúre. Patrí do prvého z troch svetov. Pozná všetky tajomstvá a pravdy ukryté vo hviezdach. Panuje nočnej oblohe. Iba ona vie, prečo sa niekomu darí a druhému nie. Ona je tá, ktorá spriada strieborné nitky osudu. Nosením prívesku jej preukazujete úctu a pokoru, za ktorú sa Vám odvďačí. Poznáte nasledujúce príslovie zo života? "Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabránia uvidieť hviezdy..." Využite príležitosť. Chyťte šťastie pevne do svojich rúk. Dotknite sa hviezd! Na nasledujúcich stránkach objavíte jej legendy a príbehy:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Arianrhod

https://kolovrat.pohanskaspolecnost.cz/arianrhod/

 Základné vlastnosti uvedeného amuletu:

  • priťahuje šťastie
  • prináša úspech
  • priemer: 28 mm
  • hmotnosť: 16 g netto
  • materiál: zinok, čierna patina
  • obsah: prívesok, kožená šnúrka, návod, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland