Amulet bohyne Venuša alias Afrodita proti nebezpečenstvám na zemi, vo vode, vo vzduchu a pod zemou.

Venušin amulet

7,95 €

Zaručí ochranu pred náhlym ohrozením na cestách, vo vode, vo vzduchu, na zemi aj pod zemou. Dopraje šťastné dosiahnutie cieľa. V darčekovej krabičke. Kožená šnúrka pribalená.

Vypredané

Presné pomenovanie symbolu je "kabalistické koleso Venuše". Zabezpečuje správne fungovanie všetkých hmotných záležitosti. Venušine lúče, ktoré vychádzajú zo stredu, tvoria ochranu zo všetkých strán a to bez ohľadu na Vaše fyzické postavenie, miesto alebo lokalitu. Posvätné znaky kabaly, ktoré sa nachádzajú pri obvode dojitého kruhu, sú zvestovania, postupy obradov a múdrosti, ktoré pochádzajú od Bohov. Kabala je tajné učenie a presný význam jednotlivých hieroglyfov poznajú len zasvätení. Popisuje zákonitosti sveta, ktoré obyčajný človek nevidí, nevšimne si ich a prehliada ich. Tento prívesok ochraňuje pri prácach a cestovaní pod zemou: bane, jaskyne, potom na súši, ďalej vo vode: plavčíci, potápači a nakoniec samozrejme aj vo vzduchu: letci, turisti v lietadle, kominári, pokrývači striech, umývači okien, pracovníci vo výškach a pod. Ak pre nich hľadáte darček, práve ste ho našli.

Venuša je rímska bohyňa (v Grécku známa pod menom Afrodita), ktorá sa stará o fyzickú lásku, krásu, zvádzanie, túžbu, plodnosť a prosperitu. Má rada pozemských smrteľníkov (obyčajných ľudí). Je obviňovaná inými bohmi, že tajne pomáha ľuďom a používa pri tom nepovolenú mágiu. Je nevyhnutná pre rovnováhu života. Je aj patrónkou jemného a sladkého vína, prostitútok, opitých žien a mužov. Prvý známy chrám, ktorý bol zasvätený Venuši, bol postavený pred 2300 rokmi. Peniaze na jeho stavbu pochádzali od ľahkých a necudných rímskych žien. V roku 52 pred našim letopočtom sa jej podobizeň dokonca objavila na rímskych minciach. Jej posvätný mesiac je apríl. O jej pomoc v láske, pre zasnúbenie a manželstvo prosia muži aj ženy. Dievčatá, ktoré ju zbožňujú, budú obľúbené, obdarené očarujúcou krásou a šarmom. Po rozvrátení rímskej ríše kresťanmi okolo roku 576, ju pisatelia "novej pravej viery" pri prepisovaní textov označili ako bohyňu lenivosti.

Tento amulet ochraňuje:

  • proti nehodám na zemi a pod zemou
  • proti nehodám vo vzduchu a vo vode
  • pri cestovaní v lietadle a na lodi
  • priemer: 20 mm
  • hmotnosť: 6 g netto
  • materiál: zinok, mosadz, lak
  • obsah balenia: prívesok, čierna šnúrka, návod, pvc krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland