Amulet bohyne Venuša alias Afrodita proti nebezpečenstvám na zemi, vo vode, vo vzduchu a pod zemou.

Venušin amulet

7,95 €

Zaručí ochranu pred náhlym ohrozením na cestách, vo vode, vo vzduchu, na zemi aj pod zemou. Dopraje šťastné dosiahnutie cieľa. V darčekovej krabičke. Kožená šnúrka pribalená.

Skladom, doprava zdarma

Presné pomenovanie symbolu je "kabalistické koleso Venuše". Zabezpečuje správne fungovanie všetkých hmotných záležitosti. Venušine lúče, ktoré vychádzajú zo stredu, tvoria ochranu zo všetkých strán a to bez ohľadu na Vaše fyzické postavenie, miesto alebo lokalitu. Posvätné znaky kabaly, ktoré sa nachádzajú pri obvode dojitého kruhu, sú zvestovania, postupy obradov a múdrosti, ktoré pochádzajú od Bohov. Kabala je tajné učenie a presný význam jednotlivých hieroglyfov poznajú len zasvätení. Popisuje zákonitosti sveta, ktoré obyčajný človek nevidí, nevšimne si ich a prehliada ich. Tento prívesok ochraňuje pri prácach a cestovaní pod zemou: bane, jaskyne, potom na súši, ďalej vo vode: plavčíci, potápači a nakoniec samozrejme aj vo vzduchu: letci, turisti v lietadle, kominári, pokrývači striech, umývači okien, pracovníci vo výškach a pod. Ak pre nich hľadáte darček, práve ste ho našli.

Venuša je rímska bohyňa (v Grécku známa pod menom Afrodita), ktorá sa stará o fyzickú lásku, krásu, zvádzanie, túžbu, plodnosť a prosperitu. Má rada pozemských smrteľníkov (obyčajných ľudí). Je obviňovaná inými bohmi, že tajne pomáha ľuďom a používa pri tom nepovolenú mágiu. Je nevyhnutná pre rovnováhu života. Je aj patrónkou jemného a sladkého vína, prostitútok, opitých žien a mužov. Prvý známy chrám, ktorý bol zasvätený Venuši, bol postavený pred 2300 rokmi. Peniaze na jeho stavbu pochádzali od ľahkých a necudných rímskych žien. V roku 52 pred našim letopočtom sa jej podobizeň dokonca objavila na rímskych minciach. Jej posvätný mesiac je apríl. O jej pomoc v láske, pre zasnúbenie a manželstvo prosia muži aj ženy. Dievčatá, ktoré ju zbožňujú, budú obľúbené, obdarené očarujúcou krásou a šarmom. Po rozvrátení rímskej ríše kresťanmi okolo roku 576, ju pisatelia "novej pravej viery" pri prepisovaní textov označili ako bohyňu lenivosti.

Tento amulet ochraňuje:

  • proti nehodám na zemi a pod zemou
  • proti nehodám vo vzduchu a vo vode
  • pri cestovaní v lietadle a na lodi
  • priemer: 20 mm
  • hmotnosť: 6 g netto
  • materiál: zinok, mosadz, lak
  • obsah balenia: prívesok, čierna šnúrka, návod, pvc krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland