Prívesok strom života pre plodnosť, počatie dieťaťa a znovuzrodenie.

Strom života

7,95 €

Symbol nebeského raja a nesmrteľnosti. Dodá životnú silu. Pomáha pri počatí vytúženého dieťaťa. Zabalené v darčekovej krabičke. Kožená šnúrka priložená.

Skladom, doprava zadarmo

V skutočnosti je tento okrúhly prívesok talizmanom, ktorý môžete objaviť v mnohých vyhotoveniach. Aj my ho predávame v rozdielnom vyhotovení. Tento je v 2D prevedení staromosadz. (V ponuke máme aj striebornú verziu s  vykrojeným pozadím a striebornou retiazkou.) Majiteľovi dodáva výnimočné vlastnosti a umocňuje ich. Strom je odvekým mystickým symbolom rajskej záhrady, nesmrteľnosti, kolobehu života a nepretržitého znovuzrodenia. Obdaruje Vás vitálnou energiou, silou života a silou nekonečného kolobehu žitia. Podporí a usmerní vašu potenciu. Pomáha pri liečbe neplodnosti. Slúži pre šťastné narodenie bábätka.

Stromy majú svoje výnimočné mystické postavenie v mnohých svetových náboženstvách, legendách, poverách a starých mytológiách. V priebehu času im bol priradený hlboký a posvätný význam. Ľudské bytosti už tisíce a tisíce rokov pozorujú ich rast a život. Obdivujeme každoročné znovuzrodenie ich zeleného lístia. Považujeme ich za nesmrteľné a symbol večnosti. Obraz stromu je posvätný v hinduizme, v budhizme, v judaizme i v kresťanstve. Poznáme stromy poznania, dobra a zla. Pohania napríklad verili, že v stromoch bývajú duchovia a škriatkovia. Pre Keltov mal dub okultný význam. Pri duboch spali veštci a čakali na odpovede. Egyptská "Kniha mŕtvych" napríklad uvádza, že v platanoch sa usadí duša mŕtveho človeka a blažene tam odpočíva... V Európe su rozšírené stromčeky želania a šťastia. V južnej Amerike sa pri nich obetovali zvieratá lebo sa verilo, že v nich bývajú bohovia. V iných častiach sveta znamenajú spojenie medzi zemou a nebom - nórska mytológia. Niekedy je vysadenie stromu zviazané s narodením dieťa. A niekorí pozostalí pochovávajú ľudské ostatky svojich blízkych (urna s popolom) pri strome veriac, že jeho život bude prúdiť naďalej v jeho listoch a konároch. V niektorých kultúrach sa používajú na liečenie mužov. Choré osoby sa pripevnia o peň a ruky sa vkládajú do dutín a otvorov, ktoré narušujú kôru. Afričania sa k stromom modlia, vždy pred tým ako ho idú zotnúť.

Zoznam vlastností talizmanu:

  • zvýšenie plodnosti a potencie
  • pomáha pri počatí dieťaťa
  • znovuzrodenie
  • zachovanie rodu a života
  • priemer: 30 mm
  • hmotnosť: 8 g netto
  • materiál: zinok, mosadz, lak
  • obsah balenia: prívesok, čierna šnúrka, návod, krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland