Indický amulet pre vyznávačov Haré Krišna. Dlaň šťastia na prívesku.

Indický amulet Krišna

7,95 €

Určený pre stúpencov Haré Krišna. Talizman zobrazujúci dlaň šťastia - ruku Krišny. Pomáha vziať svoj osud do vlastných rúk a spoznávať len príjemných a úprimných ľudí. Darčeková krabička a kožená šnúrka v cene.

Skladom, doprava zadarmo

Starý indický talizman je symbolom vlády a aktivity. Odráža osud človeka, ktorý je uzavretý v božej ruke. Metaforuje priateľskú otvorenosť, úprimnosť a odpustenie. Jeho nosením budete obdarovaný šťastnou rukou, ktorou si vytiahnete "dobré karty" vlastného osudu. Budete sa stretávať vždy len s milými ľuďmi. Spoznáte nových čestných priateľov. Vaše rozhodovanie bude vždy správne a bez chýb. A v ťažkých časoch sa pre Vás vždy nájde pomocná ruka. Stále sa nájde niekto kto Vám úprimne pomôže.

Kto bol Krišna? Vtelenie (avatar) najvyššieho Boha do tela človeka, ktoré sa udialo pred viac ako 5200 rokmi. Žil 125 rokov a mal vznešené vlastnosti. Narodil sa vo väzení. Jeho rodičov uväznil zlý kráľ Kamsa. Kráľovi prorok zvestoval, že bude zabitý jedným z novorodených synov v kráľovstve. Tu sa príbeh podobá narodeniu Ježiša Krista, v ktorom dal kráľ Herodes Veľký povražďiť novorodencov. Krutý Kamsa začal zabíjať nevinné deti ale keď prišiel na rad malý Krišna, začali sa diať zázraky. Stráže zaspali, reťaze a okovy sa náhle rozpadli... Rodičia s dieťaťom utiekli. Proroctvo sa vyplnilo a kráľ bol zabitý. Krišna všetko riešil láskou a dohodou. Žiaľ netrvalo dlho a jeho druhovia aj s ním boli podvedení pri hre v kocky. Kráľovstvo prehrali. Nasledovalo vyhnanstvo do lesa. Snaží sa láskavo vyjednávať a žiada o svoj kráľovský podiel. Bez úspechu. Nastane vojna? Vojsko je pripravené... Z jeho strany vzniká hlboká filozofická diskusia, ktorá má vojne zabrániť: "nemá zmysel tak zbytočne zomierať, všetci sme príbuzní..." Už od mlada po ňom túžli všetky dievčatá a ženy. Veľakrát sa oženil s mnohými princeznami a chudobnými pastierkami. Z väzenia oslobodzoval dievčatá, ktoré potom tiež prijal za svoje manželky. So všetkými žil tak šťastne, že si každá z nich myslela, že je jeho jediná... Po jeho smrti začína doba temna a doba zla...

Tento talizman pomáha:

  • mať osud vo vlastných rukách
  • stretávať len dobrých ľudí
  • odohnať ťažké chvíle beznádeje

Podrobnejšie opisy a legendy nájdete na:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kršna

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kršna

https://sk.wikipedia.org/wiki/Haré_Krišna

  • rozmer: 12 mm x 27 mm
  • hmotnosť: 11 g netto
  • materiál: zinok, mosadz, lak
  • obsah balenia: prívesok, čierna šnúrka, návod, krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland