Tajný ázijský amulet pre dosiahnutie dlhovekosti.

Amulet pre dlhovekosť

7,95 €

Staročínsky amulet pre dlhý a zdravý život bez chorôb. Podporuje fungovanie tela a mysle. Zabalené v darčekovej krabičke s koženou šnúrkou.

Vypredané

Existuje nejaká mágia na predĺženie života? Dá sa spomaliť starnutie čarami? Prečo Aziati vyzerajú tak mlado a pre Európana je nesmierne ťažké určiť ich vek? Prečo 35 až 40 ročná čínska, kórejská, vietnamská alebo japonská žena má tvár 20 ročného dievčaťa? Na tieto otázky možno pozná odpoveď práve tento zaujímavý amulet. Zobrazuje jeden z mnohých staročínskych symbolov dlhovekosti. Podľa dávnych povier tento znak tvorí základ šťastného života. Komplikované spojenie grafických línií má prebúdzať a povzbudzovať vitálne sily. Je to jeden z amuletov, ktorý nestačí len nosiť pri sebe. Z času na čas je potrebné ho vziať do ruky a uprene sa pozerať na jeho línie. Na človeka pôsobí vizuálne. Uvedie Vás do meditácie. Zabudnete na svet okolo seba. Ak budete mať čas, môžete si tento obrazec namaľovať na stenu vo Vašej izbe. Dobrý nápad je aj vytvorenie obrázku, ktorý si položíte vedľa rodinných fotorámčekov na Vašom pracovnom stole. Stačí pár pohľadov denne a o niekoľko dlhých rokov budú Vaši kolegovia prekvapení, prečo vyzeráte stále rovnako a tak dobre... A pravdepodobne Vám neuveria...

Amulety z Ázie na spomalenie starnutia.  Staročínsky amulet dlhovekosti proti chorobám zo staroby.  Čínske kovové talizmany na zavesenie účinkujú proti starobe.  Obdĺžnikový podlhovastý talizman z Ďalekého východu pre dobrú fyzickú vitalitu.

Nekupujte tabletky proti starnutiu. Tento výrobok má cenu menej ako 5 euro. Podporuje vnútornú energiu a prispieva k správnemu fungovaniu fyzického tela a duše. Pomáha udržiavať pevné zdravie a zvládanie psychického stresu, ktorý poškodzuje naše bunky. Týmto spôsobom ochraňuje naše krehké zdravie. Pomôže aby ste boli vždy v dobrej kondícii a prekonali všetky ťažkosti a problémy. A to všetko po celý život a bez ohľadu na skutočný vek majiteľa amuletu. Zdá sa, že stres je najväčší nepriateľ mladosti. V mnohých ázijských kultúrach sa hovorí o pozoruhodne dlhom veku dosiahnutom duchovnými adeptami - jogínskymi a taoistickými. Najzákladnejšie taoistické cvičenie je naučiť sa zachovať "prázdnotu" a na nič nemyslieť. Dokážete sedieť nehybne tak aby Vaša myseľ nemyslela na nič, vôbec na nič? Li-Čching-jun to dokázal. Mal pokojnú myseľ, meditoval a sedel ako korytnačka, kráčal svižne ako holub a spal ako pes... Vraj sa dožil 256 rokov. Jeho príbeh je neuveriteľný a podrobne zdokumentovaný. Prečítajte si o ňom na:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Li_Čching-jün 

Tento amulet slúži pre:

  • predĺženie života
  • podpora fyzickej sily u starých ľudí
  • spomalenie starnutia
  • podporuje meditáciu
  • proti stresu z problémov

Do skupiny ázijských amuletov patria aj tieto produkty:

https://www.tomiland.sk/amulet/32-cinsky.html

  • rozmer: 17 mm x 35 mm
  • hmotnosť: 8 g netto
  • materiál: zinok, mosadzný lak, organická živica
  • obsah: amulet, kožená šnúrka, návod na použitie, krabička
  • predajca: Tomiland Slovensko