Astrologický amulet ochraňuje svojho majiteľa pri cestovaní.

Astrologický amulet

7,95 €

Astrologický amulet pochádzajúci z krajín pri Stedozemnom mori. Ochraňuje pri cestovaní. Pomáha objaviť životnú cestu. Krabička a šnúrka pribalená.

Vypredané

Tento talizman bol vyrobený pre cestovateľov a moreplavcov. Dával sa osobám, ktoré opúštali svoj domov a dali sa na dlhé a ďaleké cesty. Otec rodiny ho nosil keď opúšťal príbytok a odchádzal do ďalekých krajín za prácou. Rodičia ho dávali aj deťom, ktoré odchádzali študovať, prípadne sa odsťahovali aby ich synovia a dcéry vždy vedeli nájsť cestu späť domov. Prívesok bol v dávnych časoch obľúbený v Portugalsku, v Španielsku, v Grécku, v Taliansku, na Kréte, na Sicílii a na Cypre. Používa sa od 17. stroročia. V obľube ho mali námorníci, moreplavci a kapitáni námorných lodí. Pri ďalekých morských výpravách pomáhal nájsť ten správny smer a cestu. Ochraňuje pred zablúdením a stratou orientácie. Bol považovaný za ochranný terč pri cestách na mori a súši. Bol kompasom pre úspešný návrat späť domov. V dnešnej dobe pomáha pri správnej voľbe, pri hľadaní správneho zamestnania a pri objavovaní svojho miesta v živote. Pomáha osamelým ľuďom. Vhodný pre vodičov, dochádzajúcich za ďalekou prácou, študentov v zahraničí atď. Pre ochranu pútnikov a cestovateľov ponúkame aj prívesok Svätého Krištofa.

Amulety, ktoré používali moreplavci, cestovatelia a astrológovia.  Toto je amulet na cesty po svete.  Nielen navigácia ale aj tento mystický prívesok pomáha aby ste nezablúdili a nestratili sa.  Astrologický amulet proti osamelosti mimo domova a pre šťastný návrat domov.

Výrobok má tvar obdlžníka. Horná a spodná línia sú mierne zaoblené. Na čelnej strane sú zobrazené rôzne ikony a značky. V strede objavíme nakreslenú pyramídu, ktorá nesie planétu Zem. V pyramíde sú umiestnené znaky pre súhvezdie Vodnára a Býka. Mimo po ľavej a pravej strane sú súhvezdia Strelec a Váhy. Pod pyramídou je súhvezdie Leva. Vedľa Zeme sa nachádzajú Slnko a Mesiac s ľudskou tvárou. Nájdeme tu aj niekoľko horizontov. Astrológia je veľmi staré učenie, ktoré hľadá súvislosti a znamenia medzi postavením nebeských telies a udalosťami na Zemi. Je populárna aj v dnešnej modernej dobe. Dokáže vraj predpovedať budúcnosť a dáva nám tak možnosť urobiť zmeny a protiopatrenia k lepšiemu. Toto učenie vzniklo v staroveku a používalo sa hlavne v Oriente. Sumeri používali astronomické poznatky už pred 5000 rokmi. Náš darčekový produkt je zabalený v platovej krabičke na červenom vankúšiku. Krabička obsahuje aj čiernu koženú šnúrku. K produktu je priložený aj jednoduchý a univerzálny návod na použitie. Spokojnosť zaručená alebo vrátenie peňazí do 14 dní od zakúpenia.

Tento amulet zabezpečí:

 • ochranu proti nebezpečenstvu pri cestovaní
 • pomáha proti zablúdeniu na cestách
 • navigačné schopnosti
 • úspešný návrat domov
 • zmierňuje osamelosť
 • objavenie toho správneho miesta v našom živote

Zdroj niektorých informácii:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Astrológia

 • rozmery výrobku: 20 mm x 35 mm
 • hmotnosť produktu: 10 g netto
 • materiál: zinok, mosadzný lak, živica
 • obsah dodávky: amulet, čierna kož. šnúrka, návod, krabička
 • dovozca: Tomiland Slovensko