Pentakel archanjela Rafaela.

Amulet anjela Rafaela

7,95 €

Ochranný prívesok anjela Rafaela s koženou šnúrkou v darčekovej krabičke. Pomáha prekonávať fyzickú a psychickú bolesť. Potláča utrpenie a sklamanie.

Vypredané

Toto je ďalší pentakel z malej skupiny ochranných anjelských amuletov. Pomáha zmierniť psychické sklamanie a smútok. Jeho hlavnou úlohou je privolávať štastný osud a spokojný život pre svojho majitela. Vytvorený a používaný už pred viac ako 2100 rokmi pre obnovenie stratenej nádeje v dobro v dobách dobitia Jeruzalema rímskymi vojakmi. Na prednej strane produktu s priemerom 25 mm sú zobrazené popreplietané latinské písmená E L P H a pod nimi nasledujú A R A. Niektoré sú zrkadlovo obrátené, niektoré sa prelievajú a písmeno L má dvojnásobnú výšku oproti ostatným znakom. Po rozlúštení objavíme tajný nápis RAPHAEL. Meno archanjela je umiestnené vo vnútri dvoj-kruhu. Nad dvoj-kruhom sú symetricky umiestnené štyri malé magické symboly. Boli pridané až okolo roku 476 nášho letopočtu - v dobe pádu Rímskej ríše. Sú to kabalistické písmená - mystické znaky, ktoré sú kombináciou hebrejských písmen a čísel. Vznikajú tak tajné hieroglyfy. Podľa legendy pochádzajú od Mojžiša a ich skutočný význam mu prezradil Boh. Len málo ľudí pozná kľúč k vedeniu a rozpoznaniu šifier. Komu sa to podarí, ten vraj pochopí skutočný chod sveta.

Posvätné amulety anjela Rafaela proti bolesti.  Prívesok s anjelom Rafaelom dokáže liečiť a uzdravovať.  Svätý archanjel Rafael zachraňuje ľudí a zvieratá.  Tento Rafaelov prívesok patrí medzi anjelské amulety pre chorých ľudí.

Kto je Rafael? Nepriateľ diabla. Patrón lekárov, liečiteľov, zdravotných sestier, nevidiacich a slabozrakých, hercov, spisovateľov a básnikov. Je aj patrónom manželstva a katolíckych škôl. Svätí archanjeli, medzi ktorých patrí aj on, patria v hierarchii anjelov medzi vyššie anjelské chóry. Jeho meno v hebrejčine znamená "Boh uzdravuje" a "Boh lieči". Zjavil sa Abrahámovi v dubovom háji a uzdravil ho. Bude prítomný pri všetkých apokalypsách a jeho miesto je hneď vedľa Boha. Považuje sa za najvyššie položeného anjela pretože len on od Boha dostáva inštrukcie na listinách, ktoré následne referuje ostatným anjelom. Jeho úloha je zachraňovať ľudí. Ak nadíde čas, je pripravený vyhlásiť deň zmŕtvychstania. Tento anjel má výnimočnú silu liečenia. Dokáže zmeniť vodu v kúpeľoch, studniach a jazerách tak aby vyliečila všetky choroby ako u človeka tak i u zvierat. Avšak koná len na Boží príkaz. Uzdravuje telo a myseľ. Jeho posledné zjavenie sa datuje do 16. storočia v Španielsku v Cordobe. Ak sa modlíte k Bohu, možno je to práve Rafael, ktorý mu Vaše prosby dokáže osobne odovzdať... Objednajte si u nás tento malý ale užitočný produkt. Je to vhodný darček pre chorých a veriacich ludí.

Magické účinky jeho amuletu sú:

 • rýchle uzdravenie sa
 • liečenie tela a mysle
 • obdaruje vôľou uspieť
 • znásobuje mentálne schopnosti a nadanie
 • dodáva inšpiráciu
 • povzbudzuje ku komunikácii
 • pomáha pri učení sa a štúdiu

Ďalšie informácie o sv. Rafaelovi objavíte aj na adrese:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Rafael_(anjel)

 • priemer výrobku: 25 mm
 • hmotnosť: 6 g netto
 • obsah balenia: krabička, čierna šnúrka z kože, kovový amulet, návod
 • zloženie výrobku: zinok, patina staromosadz, živica
 • dodávateľ: tomiland