Milostný amulet anagramy lásky.

Anagram lásky

7,95 €

Hľadáte lásku? Tento milostný amulet v darčekovej krabičke dokáže zázračné veci. S návodom na použitie. Čierna kožená šnúrka pribalená.

Vypredané

Neviete uvariť čarovný lektvár? Nevadí. S receptom na magický nápoj a elixír Vám asi nepomôžeme... hmmm, avšak tento krásny prívesok dokáže svojmu majiteľovi priniesť vytúženú lásku. Neveríte? Potom tu nie ste správne... Objednajte si v našom ezoterickom eshop-e kúzelný a orientálny výrobok, ktorý má čarovnú moc. Patrí medzi obľúbené talizmany. Používa sa v bielej mágii. Ale pozor! Niektorí ľudia tvrdia, že ak sa do Vás niekto zaľúbi kvôli častému čarovaniu a proti jeho vôli - je to považované za čiernu mágiu. Takto omámená osoba nedokáže triezvo ovládať svoje falošné city a môže byť zneužitá. Napriek tomu je tento lacný výrobok pôvabný a príťažlivý. Na čelnej strane obsahuje ľúbostné zaklínadlá a znaky, ktoré spôsobia vzplanutie citov a naplnia vytúžené očakávania. Táto malá drobnosť dokáže prebudiť a rozpáliť spiace srdce. Magické anagramy zosilňujú účinok čarovných formuliek. Niekedy treba láske trošku pomôcť. To nie je žiadne tajomstvo. Ak Vám tento amulet pomôže nájsť si partnera, alebo zažiť milostné dobrodružstvo, nikdy to neprezrádzajte osobe, ktorú ste takto získali. Prečo? Lebo čarovný účinok rýchlo pominie.

Ľúbostný amulet lásky.  Tento blízkovýchodný token obsahuje milostné zaklínadla, ktoré prinesú lásku.  Láska je to, čo tieto magické nápisy vedia pritiahnuť.  Tento milostný talizman vie počarovať človeku.

Prežite aj Vy svoj romantický príbeh z knihy Tisíc a jedna noc. Nepotrebujete lásku? Máte dokonalého partnera? Potom tento talizman zabezpečí dostatok energie pre Vaše city do budúcnosti. Zabránite zničujúcemu stereotypu vo vzťahu. Produkt predávame aj s podrobným návodom ako ho správne používať. Vhodné aj ako darček na Valentína pre priateľa, priateľku, manželku, manžela alebo milenku. Nevhodné pre deti. Toto nie je hračka... Na predaj ponúkame podobné výrobky. Ak nebudete s výsledkom spokojný, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní bez uvedenia dôvodu a budú Vám vrátené Vaše peniaze. Napriek tomu existuje veľa mystických spôsobov ako si niekoho získať. Napríklad jedna overená rada od bosorky: objektu Vašej tajnej túžby darujte plyšového medvedíka, do ktorého pred darovaním tajne do vnútra zašijete Váš pramienok vlasov. A potom už len cakať. Využiť môžete oslavu, narodeniny alebo meniny. Má to aj svoje negatívne stránky. Môžu nastať nepríjemné komplikácie v prípade ak obdarovaná osoba hodí plyšáka do izby jeho brata alebo sestry. Zamiluje sa do Vás ten nesprávny človek... Katastrofa nastane ak plyšáčik bude odhodený do odpadkového koša a zobere si ho k sebe nejaký škaredý bezdomovec. Niektoré veci potom asi len tak kamarátkam nevysvetlíte: prečo na Vás pred školou alebo prácou čumí divná cudzia osoba? Čo chce? Žiaľ, Vy tu odpoveď už dávno poznáte. S mágiou treba zaobchádzať veľmi opatrne. Hlavne ak nepoznáte odpoveď ako kúzlo a počarovanie zrušiť...

Stručný zoznam schopností amuletu:

  • dokáže naplniť Vaše sny a túžby
  • spôsobuje zaľúbenosť
  • zabraňuje vyhasnutiu vášne
  • upevnuje už existujúci partnerský vzťah
  • zvyšuje hladinu hormónov

Viac o láske sa dozviete na adrese:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Zamilovanosť

  • hmotnosť netto: 13 g
  • rozmer výrobku: 30 x 43 mm
  • materiál: zinok, patina staro-mosadz, lak, koža
  • obsah: prívesok, darčeková krabička, návod, kožená šnúrka 83 cm
  • dodávateľ na Slovensko: tomiland