Postriebrený keltský amulet štyroch ročných období.

Štyri ročné obdobia

7,95 €

Postriebrený prívesok s retiazkou zobrazuje nekonečný keltský uzol štyroch ročných období. Tento amulet udržiava ženám zdravie a ochraňuje ich pred ublížením na zdraví. V darčekovej krabičke.

Skladom, doprava zadarmo

Nádherný, krásny a vkusný prívesok. Tento symbol dokazuje, že keltská kultúra mala zmysel pre harmóniu a estetiku. Zobrazuje jar, leto, jeseň a zimu. Sú to štyria vládci pozemného sveta a druh cesty, ktorá sa opakuje až do večnosti. Je určený pre ochranu človeka, ktorému dokáže priniesť a zaručiť pevné zdravie. Tento šperk bol inšpirovaný keltským umením a mágiou. Je zasvätený mystickej žene z iného sveta, ktorá sa volá Rhiannon - keltská bohyňa mágie a koní prinášajúca plodnosť a hojnosť. Má preto vlastnosti, ktoré obdivovali starí Kelti - jeho nosením do svojho života pritiahnete kúzla talizmanov. Tento prívesok môže obohatiť a zmeniť Váš život. Určené ako darček pre dievčatá a ženy.

Keltský šperk a amulet na predaj v našom obchode.  Keltský amulet štyroch ročných období pre ochranu žien.  Staré keltské umenie šperkov.  Amulet starých keltov pre ženu.

O Keltoch sa dozvedáme z ich umeleckých predmetov, ktoré po sebe zanechali: jaskynné a kamenné maľby, výrobky zo striebra a zlata. Vo výnimočných prípadoch sa o nich píše aj v slávnych spisoch a knichách. Sú to legendárni predkovia Angličanov. Zmienky o nich sa šírili len ústnou tradíciou a preto po nich ostali aj legendy, rozprávky a mýty. Ich umenie sa v roku 100 pred naším letopočtom rozšírilo z Írska a Anglicka až do strednej Európy. Pre Keltov bol materiálny a duchovný svet prepojený a nevnímali žiadny rozdiel medzi skutočnou realitou a nadprirodzenými vecami a mágiou. Všetko to bolo neodmysliteľnou súčasťou ich každodenného života. Najobľúbenejšími motívmi umenia boli zvieratá, špirály, uzly, kľúčové vzory a prepletené postavy a symboly. Ich náboženstvo malo základy vo viere v mágiu, nekonečnosť a znovuzrodenie.

Podľa Keltov si s týmto amuletom pomôžete:

  • udrživať dobré zdravie počas celého roka
  • chrániť svoje telo pred poškodením
  • zabezpečiť ochranu pred prírodnými živlami
  • rozmer: 10 x 20 mm
  • hmotnosť: 4 g netto
  • materiál: striebro (povrchová úprava), zinok
  • obsah: prívesok, nerezová retiazka, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland