Amulet troch svetov.

Amulet Tri svety

4,98 €

Keltský prívesok s nekonečným uzlom troch svetov: nebeský, pozemný a tajomný. Podporuje fyzický a duševný rast človeka. Nerezová retiazka a návod sú priložené. Zabalené v darčekovej krabičke.

Skladom, doprava 2,96 €

Prívesok vhodný pre každého milovníka keltskej kultúry. Zobrazuje nekonečný prepletený symbol, ktorý sa často vyskytuje v keltskom umení a mystike. Pri nosení podporuje fyzický a duševný rast a vývoj. Ak si ho vyberiete, dobre Vám poslúži. Znázorňuje nekonečné tri svety. Podľa Keltov je vesmír zložený z troch svetov.

Keltský amulet troch svetov pre komunikáciu s nebom, zemou a podsvetím.  Prívesok troch magických svetov.  Na prívesku je zobrazený nekonečný uzol - symbol Keltov.  Zaujímavé keltské symboly na predaj.

Prvý je nebeský svet Bohov a Bohyne Slnka, Mesiaca a hviezd. Ak sa ľudia snažili kontaktovať bohov, pálili posvätné ohne. Verili, že dym, ktorý bude k nim stúpať ich osloví a oni budú načúvať ich prosbám a modlitbám. Druhým svetom je pozemský svet ľudí, zvierat, kameňov a prírodného vojska - kvety, rastliny, stromy (Matka príroda). Niektoré "bytosti" z tohoto sveta sú posvätné a uctievané. Je to preto, že majú schopnosť existovať medzi dvoma svetmi. Napríklad zapustené kamene do zeme a korene stromov... Práve pri nich sa vždy robili rituály. Verilo sa, že môžu poslúžiť na cestovanie do podsvetia.

Tretí a posledný svet je mystický a tajomný. Tvorí ho podsvetie smrti, života a znovuzrodenia. Nachádza sa pod zemou. Je prístupný cez more, jazerá, rybníky, potoky a studne. Ak si chcete napríklad nakloniť škriatkov, duchov, víly alebo mŕtvych predkov, musíte im do vody hodiť nejaké dary. Všetky tieto svety existujú súčasne. Sú navzájom prepletené tak aby vytvárali našu existenciu. Uvažujete o tomto šperku? Nebudete ľutovať. Obohatí Váš život a prinesie k Vám malý ale užitočný kúsok keltských tradícií.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kelti

Nosenie amuletu zabezpečí:

  • zdravý duševný rast a vývoj
  • fyzický rast
  • kontakt s nebom a podsvetím
  • rozmer: 17 x 35 mm
  • hmotnosť: 5 g netto
  • materiál: striebro (povrchová úprava), zinok
  • obsah: prívesok, nerezová retiazka, darčeková krabička
  • dovozca na Slovensko: Tomiland