Tomiland.sk

Gotický drak 3D.

Gotický prívesok draka s čiernou koženou šnúrkou. Tento amulet dodáva majiteľovi dominantnosť, silu, rozhodnosť a vodcovské schopnosti. Nesmelým ľuďom prináša vieru vo vlastné sebavedomie. Veľkosť prívesku 4 centimetre.


4,98 €

Gotický prívesok drak. 

     Klasický motív draka znázorňuje tento krásny a jednoduchý kovový prívesok. Jednohlavý drak je odliaty zo zinku. Toto mýtické zviera nájdeme v mnohých kultúrach od Islandu až po Japonsko. Drak s jednou hlavou sa vyskytuje v čínskej a keltskej kultúre. Pradávna keltská báj rozpráva príbeh o dvoch posvätných drakoch, jeden červený a druhý biely, ktorí žili v zemi a predstavovali energiu prírody a silu života. Uvádzajú sa v známych proroctvách čarodejníka Merlina. 

 Prívesok drak.

     Amulet so zobrazením draka prináša majiteľovi silu a rozhodnosť. Získa veľký vplyv na osoby nielen vo svojej blízkosti. Človek sa stane dominantným a odvážnym. Nosenie prívesku pomáha presadzovať vlastné myšlienky a názory. Pomocou amuletu dokážete ľahko presvedčiť svoje okolie. Môžete získať väčší vplyv a vplyvné postavenie v spoločnosti. Tento amulet je primárne určený chlapcom a mužom. Vhodné ako darček. V balení nájdete aj návod na použitie a čiernu šnúrku z kože.

Gotický drak.

Rozmer: 26 x 40 mm.

Hmotnosť: 6 g.

Materiál: zinok, lak, koža.

Obsah: prívesok, kožená šnúrka 83 cm.

Pôvod: Česká republika.

Kovový drak.

Košík  

(prázdny)