Tomiland.sk

Cuchulainnove chrty.

Náš e-shop ponúka na predaj tento keltský prívesok zobrazujúci legendárne Cuchulainnove chrty. K symbolu je pribalená aj čierna kožená šnúrka. Detailné a dôkladné vypracovanie. Pomáha dôjsť k vytýčenému cieľu.


4,98 €

Keltský znak: Cuchulainnove chrty.

      Aké novoročné predsavzatia ste si dali na Nový Rok? Splníte ich? Nie ste si istý? Potom tento veľký a prepracovaný prívesok je určený pre Vás. Bude chrániť Vaše sny a túžby. Dodá Vám pevnú vôľu a potrebnú trpezlivosť. Prestávate fajčiť? Chrty, ktoré tvoria tento šperk zaženú slabosti. Sú pravými psími aristokratmi a pre svojho pána, nositeľa talizmanu, urobia všetko pre jeho ochranu. Sú výnimočné a človek, ktorý ich mal pri sebe, vždy obdivoval ich jedinečnosť. Napríklad Egypťania mávali pri sebe chrty už 3000 rokov pri sebe. Dobre vedeli prečo. Ich moc a kultúra dosiahli nevídaného úspechu.

     Cuchulain bol veľmi dobre známy, veľký írsky hrdina a ochranca svätej zeme. Jeho hlavnou úlohou bolo ochraňovať svoj spriaznený ľud a územie na, ktorom žili. Je všeobecne známe, že v znaku jeho rodu boli vždy zobrazené sväté chrty. Nosenie amuletu Vám pomôže dôjsť k vytýčenému pevnému cieľu.


Nosenie keltského amuletu slúži pre:

  • dosiahnutie vytýčeného cieľa.
  • podporu k splneniu predsavzatia.
  • pevnú vôľu.
  • trpezlivosť


Rozmer: šírka 30 mm, výška 35 mm.

Hmotnosť: 5 g.

Povrchová úprava: striebro.

Obsah balenia: krabička, keltský symbol, kožená čierna šnúrka, návod na použitie.

Vyrobené v Českej Republike.

Košík  

(prázdny)