Tomiland.sk

Hexagram 3D.

Prívesok hexagram vyrovnáva protiklady a uvádza organizmus do rovnováhy. Amulet je vyrobený z kovu a balenie obsahuje čiernu koženú šnúrku. Veľkosť znaku 2,8 cm.


4,98 €

Hexagram - Dávidova hviezda.

     Hexagram je starý symbol, ktorý pomáha pri zachovaní rovnováhy medzi protikladmi. Zabezpečí pokoj a harmóniu. Nosenie amuletu zabráni nežiadúcim prekvapeniam v živote. Mierni stres a napätie. Uľahčí prekonanie šoku a zotavenie po psychickej námahe. Hexagram pomáha aj pri zmierení sa s danou situáciou. 

     Vo svete je známy ako symbol Judaizmu. Nesie pomenovanie Dávidova hviezda. Znak je starý 2700 rokov a používal sa dávno predtým ako si ho

 Hexagram prívesok.

prisvojila židovská kultúra. V starohebrejských taxtoch sa vôbec nespomína. Židia ho začali používať až v 17. storočí nášho letopočtu na území Čiech. V Prahe vznikla aj prvá vlajka s týmto symbolom. Neskôr sa používanie hexagramu 18. storočí rozšírilo do celej Európy a sveta. Tento výrobok je vyrobený zo zinku. V balení nájdete návod na použitie a čiernu koženú šnúrku. Náš ezoterický obchod ponúka hexagram aj v mosadznom prevedení tu.

 

Amulet hexagram.

Veľkosť: 24 mm.

Hrúbka: 3 mm.

Hmotnosť: 9 g.

Materiál: zinok, lak, prírodná koža.

Balenie obsahuje šnúrku, prívesok a darčekovú pvc krabičku.

Pôvod: Česká republika.

Hexagram.

Košík  

(prázdny)