Tomiland.sk

Kozorožec prívesok.

Pekný darček pre kozorožca. Postriebrený prívesok so znamením na jednej strane a celým zverokruhom na zadnej strane.


3,98 €

VYPREDANÉ

Kozorožec.

     Ponúkame Vám na predaj postriebrený prívesok na čiernej koženej šnúrke. Tento talizman je určený pre kozorožca a prinesie mu šťastie. Vhodné ako jednoduchý a nenáročný darček na meniny, narodeniny alebo Vianoce.

     Talizman pre ľudí, ktorí sa narodili od 22. decembra do 20. januára. Nepáči sa Vám tento darček? V našej ponuke nájdete aj mincu pre šťastie Kozorožec za lepšiu cenu.

     Osoba narodená v tomto znamení žije svoj život naplno. Kozorožec má zmysel pre humor. Je spoločenský. Má rad oslavy,

 Znamenia prívesky.

večierky, párty a iné stretnutia. Tento temperament si udržiava po celý život. Je plný energie. Netrápi sa minulosťou ani budúcnosťou. Žije pre prítomnosť. Ak aj nastane nejaký problém, vie sa s ním zmieriť alebo na problém rýchlo zabudne. Netrápi sa jeho riešením. Vyniká tvrdohlavosťou. Kozorožec dokáže byť stabilný partner pre celý život avšak má svoje tajomstvá, ktoré si necháva len pre seba. Vystačí si s tým čo má. Často býva lenivý a pohodlný. Nemá rád zmeny. Rád zabáva ostatných a pozornosť zaostrená na jeho osobu mu robí potešenie. Potešia ho aj maličkosti. Ak sa na neho zabúda, trápi sa a ľutuje sa. Má problémy odhadnúť, čo od neho očakáva jeho okolie, spolupracovníci, kamaráti a rodina. Nesmiete sa naňho za to hnevať. Je to predsa kozorožec. 

Prívesok kozorožec.

 

Priemer:  27 mm.

Hmotnosť: 21 g.

Materiál: mosadz, povrchová úprava striebro Ag.

Obsah: talizman, čierna šnúrka.

Vyrobené na Slovensku.

Košík  

(prázdny)