E-shop tomiland. 

E-shop Tomiland má lacné poštovné.

Cena doručenia je 2,50 €. Žiadne iné poplatky. Na dobierku Slovenskou poštou.

E-shop tomiland má najlacnejšie poštovné.

     Áno, čítate správne. Objednaný tovar Vám doručíme za nízky poplatok 2,50 EUR. V tejto cene je zahrnuté expresné poštovné 1. trieda aj balné. Žiadne ďalšie skryté poplatky. Už tretí rok sa snažíme ponúknuť pohodlné a lacné nakupovanie. Internetový obchod Tomiland je jeden z mála e-shop-ov na Slovensku, ktorý má tak nízke doručovacie náklady. U nás nezáleží na veľkosti objednávky. Cena za poštovné a doručenie je vždy rovnaká. 

     Dotujeme poštovné a balné. Skutočné náklady na doručenie sú oveľa vyššie ako suma, ktorú si účtujeme my. Mnohé internetové obchody začínajú na sume 3,50 EUR a táto cena sa šplhá až k číslu 12 EUR. Plus poplatky. Napríklad len za to, že nezaplatíte sumu za objednávku dopredu ale až pri prevzatí od doručovateľa. 

     Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov. Aj napriek malým finančným stratám pre náš e-shop. Držíme sa hesla: nám to neuškodí a Vás to poteší. Len to je dôležité. Mnohí majitelia rôznych e-shopov, ktorých poznám len nesúhlasne krutia hlavou. Oponujú, že na poštovnom sa od ľudí dajú vytiahnúť pekné peniaze.

     Chceme aby ste u nás nakupovali aj nabudúce. Garantujeme Vám, že položky za doručenie objednávky nie sú skryté a započítané v cene produktu. U nás neexistuje minimálny limit na nákup. Opäť ďalší rozdiel oproti bežným e-shop-om. Objednáte si len vonné tyčinky za pár centov? My Vám ich pošleme. Nezabudnite si prečítať naše obchodné podmienky a dozviete sa viac. Nakupujte bez strachu. Za tovar zaplatíte až pri doručení.

     Želáme Vám príjemné surfovanie a nakupovanie na stránkach nášho internetového obchodu. S priateľským pozdravom, 

Ing. arch. Tomáš Petrik, Tomiland
majiteľ

E-shop - ezoterický internetový obchod.