Tomiland.sk

Keltský kvet harmónie 3D.

Keltský amulet zobrazujúci široko známy keltský symbol kvet harmónie. Nositeľ amuletu získa mnohé nové schopnosti. Obdarí Vás intuitívnymi vlastnosťami a Váš život spozná nový rozmer.


4,98 €

Keltský amulet - kvet harmónie. 

     Pre milovníkov keltskej kultúry a umenia ponúkame na predaj tento krásny keltský amulet. Vyniká jednoduchosťou a pravidelnou symetriou. Kvet harmónie zobrazuje symbol zjednotenia mysle, duše a Boha. Spája fyzické vlastnosti človeka s duševnými. Svojho majiteľa obdaruje intuitívnym vnímaním vecí a dejov. Obyčajnému životu dodáva nový väčší rozmer, ktorý je dôležitý pre pochopenie existencie človeka na Zemi. Pomáha lepšie pochopiť svet okolo nás a celý vesmír. Otvára naše podvedomie 

 Keltský kvet.

uzamknutým myšlienkam a otvára našu myseľ k osvieteniu a pochopeniu existencie z viacerých strán, pohľadov a rovín. Tento amulet je vhodný ako jednoduchý a nenáročný darček pre muža i ženu. Obdarujte svojho priateľa - priateľku. masívne kovové prevedenie. V balení nájdete aj návod - ako používať amulet plus čiernu koženú šnúrku pre pohodlné nosenie.

Kvet harmónie.

Rozmer: 30 x 43 mm.

Hmotnosť: 13 g.

Materiál: zinok, lak, koža.

Obsah: prívesok, kožená šnúrka 83 cm.

Pôvod: Česká republika.

Keltský amulet.

Košík  

(prázdny)