Tomiland.sk

Pentagram 3D.

Gotický prívesok pentagram na predaj za nízku cenu. Masívne kovové prevedenie. V balení objavíte aj čiernu koženú šnúrku. Priemer symbolu 3 cm. Dokonalé vypracovanie.


4,98 €

VYPREDANÉ

Prívesok pentagram.

     Najznámejší gotický prívesok v Európe. Pomáha odraziť zlé priania a zaklínadla. Vráti ich späť k pôvodcovi. Používa sa ako účinná ochrana počas magických rituálov. Biely pentagram je najsilnejší ochranný symbol.

     Tento magický znak pomáha vládnuť nadprirodzenými silami, vyvolávať sily zla, spútať ich a využiť.

     Slovo pentagram pochádza z Grécka a vo voľnom preklade znamená päť-čiarový. Symbol sa začal používať už pred viac ako 3800 rokmi v Babylónii, v južnej časti Mezopotánie (dnešné územie Iraku). 

 Pentagram na predaj.

    Na území Európy sa pentagram používa 2700 rokov. Prvé nákresy sa objavujú  v antickom Grécku. Používanie pretrváva až do dnešných čias. V súčasnosti sa najviac používa v čarodejníctve, mágií, alebo ako módny šperkový doplnok pre milovníkov charakteristík vyplývajúcich z architektonického slohu Gotika. Zaraďuje sa tak medzi významné charakteristické náboženské znaky ako napríklad kresťanský kríž a židovská dávidova hviezda. Pentagramu sa pripisujú magické účinky a mnoho neo-náboženstiev a neo-pohanské skupiny ho používajú pri svojich praktikách a rituáloch. Je veľmi obľúbený v okultizme. Pre kresťanov tento symbol znázorňuje 5 rán Ježiša Krista.

     Zasvätení vedia, že ak sa symbol obráti tak aby jeho dva body vyčnievali hore, potom nám vznikne symbol Satana a zla. V tejto polohe nastane negácia vecí a pentagram začne priťahovať zlovestné sily.

     Pribalená čierna kožená šnúrka je zadarmo. Tento výrobok je vhodný aj ako pekný doplnok pre gotický alebo emo štýl obliekania a odev. Prejavte svoju osobnosť. Prívesok obsahuje aj návod na použitie.


Priemer talizmanu: 30 mm.

Hrúbka: 3 mm.

Hmotnosť: 10 g.

Materiál: zinok, čierny lak - kartáčovaný, prírodná koža.

Balenie obsahuje: pentagram, koženú čiernu šnúrku, dĺžka šnúrky je 83 cm, návod.

Pôvod výrobku: Česká republika.

Kovový doplnok pre gotický štýl obliekania.

Chcete si kúpiť pentagram?

Prívesok pentagram.Pentagram.

Košík  

(prázdny)