E-shop tomiland.

Doručenie, doprava a odpovede na otázky.

Tu nájdete spôsob doručenia, dodacie lehoty a ceny dopravy a odpovede na Vaše časté otázky.

Aká je cena doručenia? 2,50 EUR.

Každá objednávka prevedená v internetovom obchode Tomiland je zasielaná Slovenskou Poštou expresne 1. triedou. Spôsob doručenia - dobierka. Za tovar a za nákup zaplatíte až pri doručení. Cena doručenia a dopravy je už zahrnutá v cene poštovného. Za poštovné, balné, doručenie a dopravu si účtujeme jedinú položku 2,50 €. Nezabudnite si pripraviť hotovosť.

Môžem doručenú zásielku vrátiť? Áno, do 14 dní.

Doručenú zásielku nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu. Potrebujeme od Vás len číslo účtu a kód banky. Do dvoch dní od doručenia tovaru z Vašej strany Vám pošleme sumu za výrobky a poštovné na účet.

Kedy bude môj nákup doručený? Do 48 hodín.

U nás sa dá objednať len tovar, ktorý máme v tej chvíli na sklade. Ak objednávku prevediete do 13:00, bude k Vám odoslaná ešte v ten istý deň. Každá objednávka je vyexpedovaná do 24 hodín od prevedenia objednávky a doručená do dvoch pracovných dní. Všetkým zákazníkom posielame objednávky expresne, 1. trieda. Ak uskutočníte objednávku dnes do 13:00 - zajtra ju máte doma. Doručenie nasledujúci pracovný deň.

Čo ak nebudem doma a doručovateľ ma nenájde? Uloženie na pošte.

Ak Vás poštový doručovateľ nenájde doma, zanechá Vám lístok - uloženie a vyzdvihnutie zásielky. Vaša zásielka bude uložená na pošte. Budete mať na vyzdvihnutie 10 až 18 dní.

A ak si zásielku neprevezmem? Budeme od Vás vymáhať spôsobenú škodu.

Ak si zásielku neprevezmete, po pár dňoch Vám začne Slovenská Pošta účtovať "úložné" a Vaša dobierka sa môže predražiť. Nenechávajte si prevzatie objednávky na poslednú chvíľu. Neobjednávajte a nenakupujte ak nemáte dostatok finančnej hotovosti na prevzatie dobierky! Neprevzatím záväznej objednávky riskujete porušenie obchodných podmienok! Všetky náklady spojené s neprevzatou zásielkou budú musieť byť zaplatené Slovenskej Pošte, ktorá nám to vyúčtuje. Tieto náklady budeme od Vás vymáhať.

Možem si objednávku prevziať osobne?

Nie. Osobné vyzdvihnutie ne je možné. Je nám to ľúto. Sme internetový obchod. Kamenný obchod Bosorka je zrušený a všetky výrobky predávame už len cez internet. Doručenie trvá rovnako. Nezáleží na tom či ste z Bratislavy, Žiliny alebo Košíc.

Dorucenie a doprava e-shop tomiland

E-shop Tomiland - internetový obchod.