Tomiland.sk

Znamenie prasa.

Narodili ste sa v roku prasaťa? Tento čínsky znak je určený Vám. V tomto znamení sa nachádzajú ľudia narodení v období týchto rokov: 1947, 1959, 1971, 1983, 1995 a 2007.


4,98 €

VYPREDANÉ

Prívesok čínskeho horoskopu - Čínsky znak a písmeno - znamenie prasa.

     Tento pre Európana komplikovaný čínsky znak a symbol znamená v čínskej abecede znamenie prasa. Prívesok v znamení prasaťa, ktorý predávame v našom e-shop Tomiland je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa narodili v tomto časovom období: 5.2. 1935 - 23.1. 1936, 22.1. 1947 - 9.2. 1948, 8.2. 1959 - 27.1. 1960, 27.1. 1971 - 18.2. 1972, 13.2. 1983 - 1.2. 1984. Pekný talizman vypracovaný do najmenších a jemných detailov poteší každé náročné oko. Dodávame v peknej červenej zamatovej krabičke, s priesvitným okienkom a s tajnou komôrkou. Vhodné na okamžité použitie. Zaujímavý narodeninový darček pre muža aj ženu.


Rozmer: 22 x 22 x 2 mm

Hmotnosť: 3 g.

Povrchová úprava: striebro.

Obsah balenia: prívesok, kožená čierna šnúrka, krabička.

Pôvod výrobku: Česká republika.


Aké je čínske znamenie prasa?

     Úprimné a dôverčivé Prasa vychádza dobre s väčšinou ľudí. Má milú, láskavú a starostlivú povahu, neznáša spory a často býva obdarené zmyslom pre humor. Miluje spoločnosť a dokáže vychutnávať životnú radosť. Prasa býva veľmi bystré a obzvlášť zdatné v obchodných a finančných záležitostiach. Prejavuje veľkú odolnosť a vytrvalosť. Aj keď mu nevychádzajú všetky životné plány tak ako si predstavuje, nedá sa zlomiť, často sa vzchopí a uspeje i po opakovaných nezdaroch a ťažkostiach. Vo svojom pestrom živote môže mnohé dosiahnuť aj keď musí bojovať s určitými vlastnosťami ktoré hovoria proti nemu. Ak sa mu podarí tieto povahové črty zmeniť alebo aspoň ich dokáže udržať na uzde pod kontrolou, uľahčí mu to život a bude ešte úspešnejšie.

   Prasa na seba berie veľa úloh, lebo nechce nikoho sklamať. Je plné ideálov. Nemalo by tiež dovoliť ostatným osobám, aby zneužívali jeho dobrotu a bolo by v jeho záujme, ak by bolo občas súdnejšie. Niekedy sa chová naivne, našťastie sa dokáže zo svojich chýb rýchlo poučiť. V jeho povahe je možné vysledovať tiež znak tvrdohlavosti. Nedokáže sa často prispôsobiť. Občas máva nečakané problémy. Znamenie prasaťa je veľmi pôžitkárske a pri užívaní plodov svojej práce dokáže byť niekedy až výstredné. Aj keď má pár zlých vlastností, tí ľudia, ktorí s ním prídu do styku, sú spravidla očarení jeho poctivosťou, otvorenosťou a priateľským vystupovaním. Je inteligentné. Jeho život môže byť korunovaný úspechom a mnohí ho budú milovať a rešpektovať.

Košík  

(prázdny)