Tomiland.sk

Pentagram.

Na predaj Vám ponúkame kovový prívesok biely pentagram s čiernou koženou šnúrkou. Najznámejší amulet a talizman v celom svete. Pentagramový symbol dovoľuje každému vládnuť nadprirodzenými silami. Je to základný ochranný znak.


4,98 €

Prívesok biely pentagram - moc svetla - pre maximálnu ochranu.

     Pentagram moci svetla Vás silno ochráni proti zlým kúzlam a čiernej mágií. Tento amulet sa nazýva aj Biely pentagram. Je to základný čistý znak ochrany. Vytvára štít, ktorý dokáže odraziť zlé prianie, kliatbu a vratiť ju naspäť k jej pôvodcovi a vyvolávateľovi. Ochraňuje počas obradov, rituálov a pri magických praktikách. Pomocou prívesku je možné sily zla vyvolať, zviesť na určité miesto a tam ich spútať alebo inak využiť. 

 Biely pentagram pre ochranu.

Dovoľuje vládnuť nadprirodzenými silami. Nezneužívajte ho! Nezabúdajte, že každé zlo, ktoré vyvoláte, spútate a zneužijete voči inej osobe, sa Vám niekoľkokrát môže vrátiť... Nie je vhodný pre deti. Pri neopatrnom používaní môže spôsobiť viac zla ako dobra.

     Tento pravidelný päťuholník je považovaný za magický znak. Využíva sa v bielej a čiernej mágii a na vyvolávanie démonov. Znak je často používaný mládežou ako štýlový módny doplnok k oblečeniu a výzoru, ktorý má za účel prejaviť svoju náklonnosť, sympatie alebo spoluúčasť k rôznym záujmovým skupinám. Napríklad gotická kultúra (tzv. Gothic look). Prejavuje sa čiernym, chladným a temným výzorom pri obliekaní, líčení, správaní, úprave vlasov a podobne. Preto nosenie pentagramu nemusí automaticky znamenať čiernu mágiu alebo sympatie k démonom, Satanovi atď. Žiaľ tento názor je veľmi populárny.

     Na predaj ponúkame podobný výrobok - gotický pentagram v masívnom kovovom 3D prevedení za cenu 4,98 €.


Biely pentagram slúži na:

 • Silnú ochranu.
 • Vládnutie nadprirodzenými silami.
 • Kontakt s druhým svetom.
 • Vyvolanie a spútanie zlých síl.
 • Ochranný štít.
 • Odrazenie kliatby k pôvodcovi.

  Pentagram moci svetla.


  - Priemer:  30 mm.

  - Hmotnosť: 10 g.

  - Materiál: zinok, mosadzný lak, živica.

  - Obsah: amulet, kož. šnúrka, krabička, návod, popis.

  - Krajina pôvodu: Česká republika.

  Predaj pentagramov.

  Košík  

  (prázdny)