Tomiland.sk

Čínsky mesačný amulet.

Čínsky mesačný amulet zobrazuje čínsky kalendár a kolobeh nekonečnej existencie. Dodá plodnosť a zdravie. Pomáha prinášať na svet nový ešte nenarodený život. Slúži plodnosti, pevnému zdraviu, trvalosti rodu a dáva moc prežiť plný život.


4,98 €

VYPREDANÉ

Čínsky mesačný kalendár.

     Čínsky lunárny kalendár Vám prináša potrebné a žiadúce vlastnosti. Majiteľa obklopuje ochranou zverokruhu. Zobrazuje kolobeh večného zrodenia a nekonečnú existenciu pozemského života. Je veľmi často používaným ozdobným motívom, ktorý má prinášať nový život a slúžiť sťastnému zrodeniu. Novému narodenému životu prinesie dobré pozitívne vlastnosti a obklopí ho všeobecnou ochranou. Na čelnej

Čínsky zverokruh.

strane je vyrazených 12 zvierat, ktoré cyklicky vládnu na nebi. Zabezpečí potrebnú plodnosť, dlhé zdravie, trvalosť rodu. Dáva moc k prežitiu. Používa sa už viac ako 4600 rokov a to hlavne v týchto krajinách: Čína, Taiwan, Japonsko, Vietnam a Kórea. Prvá zmienka pochádza z roku 2637 pred našim letopočtom. Centrálnu časť amuletu tvorí znak jin-jang. Na lícnej strane sú zobrazené čínske znaky a kresby týchto zvierat zverokruhu: potkan, tiger, byvol, zajac, drak, had, kôň, ovca alebo koza, opica, kohút, pes a prasa. Ak máte záujem o prívesok s čínskym znakom zverokruhu navštívte sekciu: čínske znamenia.


Tento čínsky mesačný amulet pomáha:

 • Zvýšiť plodnosť u muža a ženy.
 • Udržať si dobré zdravie po celý život.
 • Predísť vymretiu rodu.
 • Prežiť spokojný život.


 • Čínsky amulet plodnosti.

  - Veľkosť 3 cm.

  - Hmotnosť: 9 g.

  - Materiál: zinok, mosadzný lak, živica.

  - Obsah: amulet, kož. šnúrka, darčeková krabička, návod, popis.

  - Krajina pôvodu: Česká republika.

  Grécky amulet.

  Košík  

  (prázdny)