Tomiland.sk

Egyptský kríž.

Egyptský kríž nazývaný aj nílsky kríž života ANCH určený na nosenie ako prívesok, amulet alebo talizman. Je to symbol božstiev. Egyptský hieroglyf, ktorý znamená život. Prinesie Vám dlhovekosť a zdravie. Dokáže uvoľniť z organizmu všetky škodlivé vplyvy.


4,98 €

Egyptský kríž prívesok.

      Egyptský kríž života ANCH patrí medzi najpoužívanejšie amulety. Poznáme ho aj pod názvom Nílsky kríž alebo kľúč života. Zobrazuje večný život bohov. V hieroglyfickom staroegyptskom písme znamená život. V symbolike a viere starého Egypta prináša dlhovekosť a večné zdravie. Je to obľúbený amulet starovekých Egypťanov. Tento talizman bol

Nílsky kríž.

spojený s kultom slnka a slnečným bohom. Vyrábal sa zo zlata alebo leštenej medi. Nikdy nie zo striebra! Striebro a oceľ sú prvky nevhodné pre tento amulet. Je pravým kľúčom k otvoreniu brán raja a zjednoteniu s bohmi. Otvára Vám cestu k večnému životu, ktorý môžete prežiť v blaženosti. Navráti stratenú energetickú rovnováhu. Odstraňuje z organizmu škodlivé vplyvy, ktoré vznikli nemocami a únavou.

     Anch - staroegyptské označenie pre život. Latinský názov - crux ansata. Egyptskí bohovia a bohyne sú často zobrazovaní spolu s anchom držaným pevne za jeho slučku. Z objavených staroegyptských hrobiek vyčítame, že boh alebo bohyňa prinášajú pomocou kľúča Anch život. Je to dar bohov, ktorý prinavráti zosnulému nový druhý život. Tento hieroglyf nájdeme často na hlinených egyptských tabuľkách a hrobkách spolu s dvoma ďalšími hieroglyfmi zobrazujúcimi silu a zdravie. Tento znak je veľmi populárny medzi umelcami a vyznávačmi gotického štýlu obliekania a výzoru, tzv gothic look.


Tento egyptský amulet je určený pre:

 • Dokáže zabezpečiť dlhý život.
 • Má priniesť pevné zdravie.
 • Očisťuje organizmus.
 • Znovuzrodenie.
 • Nový druhý život - život po živote.
 • Načerpanie nových síl po dlhej nemoci.

 •  Kľúč života.

  Egyptský kríž.

  - Veľkosť 22 mm x 38 mm.

  - Hmotnosť: 5 g.

  - Materiál: zinok, mosadzný lak, organická živica.

  - Obsah: amulet, kož. šnúrka, krabička, návod, popis.

  - Krajina pôvodu: Česká republika.

  Nílske kríže - kľúče života.

  Košík  

  (prázdny)