Tomiland.sk

Talizman pre radosť zo života.

Ilustračné foto. Užitočný talizman pre radosť zo života je jeden z mnohých magických znakov kráľa Šalamúna. Tento znak bol vytvorený pre ochranu proti depresiám. Pravidelné nosenie amuletu umožňuje nájsť stratený zmysel života. Vhodný pre každú osobu. Priemer 3 centimetre. Pribalený remienok z pravej kože.


4,98 €

Amulet pre radosť zo života.

Talizman kráľa Šalamúna pre radosť zo života.

      Magický znak kráľa Šalamúna zobrazený na tomto talizmane sa používa už tisícky rokov. Tento symbol bol vytvorený ako spoľahlivá ochrana pred psychickými depresiami. Chráni pred celkovým nervovým zrútením. Ďalej ochraňuje pred stresom, ktorý bol nechtiac vyvolaný z nemožnosti dosiahnutia vytúženého cieľa.

Amulet pre radosť zo života.

      Zabudnete na nepokoj. Do úzadia zaženiete nepokoj a nedôveru vo vlastné sily. Aby tento amulet a talizman správne fungoval a účinkoval, musíte ho nosiť stále pri sebe. Depresívne myšlienky si nevyberajú čas ani miesto. Buďte pripravený. Zbavte sa ich. Nájdete stratený zmysel Vášho života.  Budete opäť veselý a plný radosti. Pomôže Vám načerpať silu pri nezáživných rokovaniach. Zlepší náladu. Pochmúrne dni sa stanú minulosťou.


     Tento talizman pomáha:

 • Nájsť stratený zmysel života.
 • Zlepšiť pokazenú náladu.
 • Pomáha proti depresián.
 • Pomáha načerpať čerstvú silu.
 • Pomáha proti smútku.
 • Proti clivosti.


  Talizman pre radosť zo života.

  - Veľkosť 30 mm.

  - Hmotnosť: 9 g.

  - Materiál: zinok, mosadzný lak, živica.

  - Obsah: amulet, kož. šnúrka, návod, popis.

  - Pôvodu: Česká republika.

  Amulety a talizmany.

  Košík  

  (prázdny)