Tomiland.sk

Prognostikon.

Prognostikon je amulet na predpovedanie budúcnosti a pomáha nadviazať kontakt so záhrobím. Slúži ako pomôcka na vyvolávanie duchov. priemer 30 mm. Balenie obsahuje kožený remienok. Spoznajte tajomné veci medzi nebom a zemou. Cena amuletu je len 4,98 EUR. Tento výrobok nie je vhodný pre deti a mládež.


4,98 €

Prognostikon.

Amulet na predpovedanie budúcnosti a vyvolávanie duchov.

     Poznáte nádherný a užitočný amulet prognostikon? Chystáte sa vyvolávať duchov? Chcete vedieť predpovedať budúcnosť? Tak potom tento amulet musíte mať. Prognostikon je staro-grécky magický kruh, ktorý slúži a pomáha na dorozumievanie sa zo záhrobím a predpovedanie blízkej a vzdialenej budúcnosti. Tento komplikovaný znak sa dochoval ako tradičný vzor pravých vešteckých stolov, ktorý nájdete pri návšteve každej 

Starogrécky prognostikon.

serióznej veštice. Pomáha nadviazať zmyslový kontakt s duchmi. Ak tento prívesok budete nosiť ako talizman, tak Vám veľmi účinne pomôže rozvíjať Vaše podvedomie a potrebnú intuíciu. Amulet prognostikon pomáha objaviť v sebe nadprirodzené schopnosti, ďalej ich rozvíjať a vďaka tomu sa vyhýbať nežiadúcim situáciám. Prognostikon sa začal používať už v stredoveku okolo roku 1600. Týmto slovom sa označovali písomné predpovede, týkajúce sa astronomických udalostí, predpovede počasia a vojen ale aj epidémií. Priemer amuletu je 3 centimetre a v balení je ukrytá aj kožená čierna šnúrka vhodná na zavesenie a nosenie amuletu.


Tento staro-grécky amulet je určený pre:

 • Predpovedanie blízkej a vzdialenej budúcnosti.
 • Umocňuje veštenie.
 • Pomáha vzvolávať duchov.
 • Pomáha nadviazať kontakt so záhrobím.
 • Komunikácia s mŕtvymi dušami.


  Prognostikon.

  - Veľkosť 30 mm.

  - Hmotnosť: 8 g.

  - Materiál: zinok, mosadzný lak, živica.

  - Obsah: amulet, kož. šnúrka, , krabička, návod, popis.

  - Krajina pôvodu: Česká republika.

  Amulety vhodné pre vyvolávanie duchov.

  Košík  

  (prázdny)